У Перегляді вулиць Google з’явилися пам’ятки Росії

Картографічний сервіс Street View, за допомогою якого можна подивитися панорамні види міських вулиць, поповнився російськими пам’ятками. Всього було додано 53 нові об’єкти, говориться у блозі компанії.

Тепер користувачі, окрім усього іншого, можуть вчинити віртуальні прогулянки по Костромській слободі, Староладожской фортеці, Виборзькому замку, будиночку Петра I(Червоні хороми) і ансамблю пам’ятників Новгородського кремля. З повним списком доступних місць можна ознайомитися в Списку колекцій. Окрім Росії, в неї були включені нові пам’ятки Південної Африки, Японії, Іспанії, Франції, Бразилії і Мексики.

У рамках масштабного оновлення в Street View були додані фотографії вулиць по всьому світу загальною протяжністю більше 400 тисяч кілометрів. Панорамні знімки були розширені для міст макао, Сінгапуру, Швеції, США, Таїланду, Тайваню, Італії, Великобританії, Данії, Норвегії, Канади і інших країн.

Street View була запущена в 2007 році як функція Google Maps і Google Earth. Щоб побачити включити панорамний режим, вимагається максимально наблизити карту або перетягнути на потрібну вулицю помаранчевого чоловічка з лінійки масштабу. Зйомку міських вулиць і панорам Google веде за допомогою автомобілів або триколісних велосипедів, обладнаних спеціальними камерами.

Знімки російських міст з’явилися в Перегляді вулиць в лютому 2012 року. У Street View були додані панорами Москви і Санкт-Петербургу, а також дев’яти інших міст – Химок, Митищ, Подольська, Домодєдово, Петергофа, Пушкіна, Павловска, Кронштадта і Ломоносова.

This entry was posted in Револлюційні технології. Bookmark the permalink.

Comments are closed.