Співзасновник YouTube послав Google на чотири букви

Користувачі активно протестують проти нововведень на YouTube. Навіть співзасновник відео порталу Джавед Карім опублікував у своєму акаунті приправлену лайками обурену запис, присвячену новій системі коментування, зав’язаною на Google+.

«Якого  я повинен мати акаунт в Google+, щоб коментувати», – написав Карім. Інших коментарів з цього приводу від нього не надходило. Деякі журналісти, правда, припускають, що аккаунт Каріма могли зламати.

Нагадаємо, що з недавнього часу система коментарів на YouTube стала деревовидної, записи прив’язуються до аккаунту в Google+. Коментарі друзів користувача відтепер виводяться на перших позиціях в списку. Більш того, піднялися вгору записи від популярних акаунтів і від людини, який завантажив обговорюваний ролик. Також з’явилася можливість виставляти налаштування приватності для коментарів – можна дозволити бачити свої записи тільки друзям по Google+ або навіть тільки частини з них.

На думку Google, нова система коментарів дозволить зробити YouTube трохи більш доброзичливе до користувачів сервісом. Образливі коментарі і спам автоматично опускаються на нижні позиції, а тісна інтеграція з Google+ зменшує анонімність і підвищує відповідальність за свої слова. Заблоковані користувачі більше не будуть отримувати повідомлень про блокування, щоб у них не виникало спокуси відразу ж зареєструвати новий акаунт замість замороженого.

Більш просунуті налаштування приватності відео з’явилися і у власників каналів. Якщо раніше вони могли тільки дозволяти або забороняти коментування відео, то тепер вони зможуть, наприклад, відкрити коментарі тільки для друзів по Google+.Більш того, можна буде скласти чорний список слів, коментарі з якими будуть публікуватися виключно після модерації.Таким чином можна, наприклад, заборонити мат в коментарях до своїх відео. При бажанні користувачі зможуть переключити новий режим відображення коментарів в класичний – з розподілом за датою.

Проте, багато користувачів нововведень не раді. Близько 90 тисяч осіб підписали петицію на сайті Change.org з вимогою повернути колишню систему коментарів. На YouTube продовжують заливати ролики, в яких користувачі висловлюють своє обурення. Деякі з них набирають тисячі лайків і сотні тисяч переглядів. Приміром, ролик блогера еми блекери з не самою цензурної пісенькою про нововведення зібрав за кілька днів майже 700 000 переглядів і більше 100 000 лайків.

Джерело: The Next Web

This entry was posted in Розробники пропонують. Bookmark the permalink.

Comments are closed.