Sony оптимізувала планшети під Windows 8

За декілька тижнів до виходу Windows 8 виробники почали показувати новинки, придатні для нової операційної системи. Слідом за Lenovo відправилася Sony. Якщо китайці представили планшети-гімнасти з клавіатурами, що відстібаються, то японці відновили серію планшетів і ноутбуків Vaio, додавши в них сенсорні дисплеї.

Vaio Tap 20 відноситься до абсолютно нового типу пристроїв, незвичайних для Sony. Він є величезною 20-дюймовою сенсорною панеллю(1600х900) з підтримкою мультитача. Працювати на планшетнике можна десятьма пальцями одночасно.

Усередині у Tap 20 – чіп Intel Core i5 з тактовою частотою 1,7 ГГц, 4 ГБ оперативної пам’яті і графіку Intel HD Graphics 4000. На зберігання даних відведене 750 ГБ. Є порти Gigabit Ethernet, Wi – Fi і NFC – чіп. Апарат важить трохи більше п’яти кілограмів. Що цікаво, вартість Tap 20 не перевищить тисячі доларів.

Vaio Duo 11 – це слайдер, який в складеному виді перетворюється на 11,6-дюймовий планшетник, а у відкритому – в ноутбук з QWERTY – клавіатурою. Пристрій поставляється в комплекті із стилусом. Під кришкою Duo 11 встановлений Core i5(1,7 ГГц), 6 ГБ пам’яті і SSD- накопичувач на 128 ГБ, Ціна на слайдер – 1,200 доларів.

Sony випустила ультрабук Vaio T влітку, а зараз показала його сенсорного брата Vaio T13 Touch. Начинка у нього майже така ж, за винятком двох додаткових ГБ оперативної пам’яті : процесор Intel Core i5(1,7 ГГц), жорсткий диск на 500 ГБ(або гібрид з 32 ГБ, розташованими на SSD – накопичувачі), 6 ГБ оперативки. У магазини T13 Touch поступить за ціною близько 900 доларів.

17-дюймовий Vaio E, на відміну від інших, вийде звичайним ноутбуком. Сенсорного екрану у нього немає, зате начинка потужна : четирехядерний процесор Intel Core i7 і графіка AMD Radeon HD 7550M. Дозвіл дисплея – 1920х1080 точок. Об’єм жорсткого диска – 750 ГБ. Sony обіцяє встановити на Vaio E ціну до тисячі доларів.

Новинки поступлять в продаж до кінця жовтня, коли вийде Windows 8.

This entry was posted in Хай-тек серед нас. Bookmark the permalink.

Comments are closed.