Socialmatic: фотоапарат зі вбудованим принтером!

Socialmatic: фотоапарат зі вбудованим принтером!

Кілька місяців тому журналісти навперебій писали про Socialmatic –  ця камера, передає вмить Instagram- обробку та роздруковує знімки. До недавнього часу незвичайний пристрій існував тільки у вигляді концепту. Проте днями компанія ADR Studio заявила, що запустить апарат у виробництво.

Instagram – це популярна мобільна соціальна мережа, що дозволяє накладати на знімки різні фільтри. Цією платформою щодня користуються десятки мільйонів чоловік.

За допомогою Socialmatic користувачі Instagram зможуть сфотографувати щось, накласти потрібні ефекти через додаток і вмить роздрукувати знімок на вбудованому принтері з чотирма картріджами(як у популярних в дев’яності фотоапаратах Polaroid). Основною фішкою камери є унікальний дизайн, виконаний у вигляді іконки Instagram.

Камера поставлятиметься в чотирьох версіях, які розрізнятимуться об’ємом вбудованій пам’яті(16 або 32 гігабайт) і наявністю 3G-модуля.

Розробники обіцяють, що за допомогою пристрою можна буде не лише роздруковувати фотографії, але і ділитися ними в Facebook, Instagram і Twitter, а також посилати їх по e – mail або MMS.

Socialmatic – це бренд, розроблений ADR Studio в співдружності з Shishakin Consulting. Проект почався як жарт: ми просто зімітували іконку Instagram, проте вже незабаром завдяки нашим бізнес-партнерам він утілився в реальність, – пишуть розробники.

Творці Socialmatic не співпрацюють з Instagram, ось чому в назві пристрою не фігурує ім’я соціальної мережі. Камера працюватиме на базі Android. Розробники не повідомляють, коли пристрій з’явиться на ринку і скільки воно коштуватиме. Оформити передзамовлення на незвичайний гаджет поки що не можна.

Слід зазначити, що Socialmatic – це далеко не перша камера, випущена на платформі Android. У серпні цього року Nikon анонсувала фотоапарат Coolpix S800c, працюючий на базі Android 2.3, а компанія Samsung представила Galaxy Camera.

This entry was posted in Зазирнемо у майбутнє. Bookmark the permalink.

Comments are closed.