Samsung представила свій новий флагман

Samsung представила свій новий флагманський телефон – Galaxy S IV. Сюрпризу не сталося – практично всі деталі апарату, починаючи від його зовнішнього вигляду і матеріалу корпусу і закінчуючи залізною начинкою, а також програмними фішками, були відомі заздалегідь. Та й відрізнити його від попередньої, третьої «Галактики» було не так просто.

Однак, незважаючи на це тисячі журналістів з усього світу злетілися в Нью-Йорк, щоб своїми очима побачити новинку.Правда, перш ніж потрапити всередину, потрібно було відстояти чималу чергу.

Повторимося – сюрпризу не сталося, все було відомо заздалегідь. Хіба що з процесором вийшло все не так просто.Обіцяний восьміядернік власного виробництва буде стояти тільки в моделях, що поставляються за межами США. В Америці ж, швидше за все телефони отримають чотириядерні процесори від Qualcomm.

Корпус, з приводу якого було найбільше жартів, – пластиковий, з полікарбонату. Рішення спірне в плані дизайну, особливо якщо порівнювати з суцільнометалевої оболонкою HTC One, зате виправдане, коли мова заходить про вагу пристрою.Екран – 5 дюймів, Full HD, щільність пікселів – 441 точка на дюйм. За цим параметром четвертий Galaxy трохи відстає від флагмана HTC і Sony. Щоправда, не озброївшись мікроскопом, помітити цю різницю важко. Об’єм оперативної пам’яті – стали стандартом де факто два гігабайти. Будуть випускатися варіації з 16, 32 і 64 гігабайтами вбудованої пам’яті.

Задня, основна камера має дозвіл 13 мегапікселів. Сам датчик виробництва Sony – за чутками, таким же буде укомплектований новий iPhone 5S. Фронтальна камера, використовувана для відеоконференцій, а також автопортретів, має дозвіл в 2 мегапікселя. Однак тільки цим діапазон сценаріїв її використання не вичерпується.

У Galaxy S IV реалізовані відразу кілька технологій, використають спостереження за очима користувача. Одна з них – Smart Scroll – як і випливає з назви, дозволяє прокручувати вміст екрана телефону, не торкаючись його пальцями. Друга технологія – Smart Pause – ставить на паузу переглядається відео, як тільки ви відводите погляд від екрану. Як показав досвід нашого шеф-редактора, спрацьовує ця розумна пауза далеко не завжди.

Появи на прилавках нового апарату залишилося чекати трохи більше місяця. Ціна буде порівнянна з топовими моделями конкурентів. Судячи з перших відгуків тих, хто вже – нехай і недовго – підтримав апарат в руках, четвертий Galaxy чекає можна порівняти з попередньою моделлю успіх. І це, з огляду на той факт, що за винятком кількох цікавих фішок, пристрій, принаймні в частині апаратної начинки, а також розміру і дозволу екрану, мало чим відрізняється від смартфонів конкурентів.

З іншого боку, фішок цих більш ніж достатньо. Samsung, по суті, зібрав усе найкраще, що є зараз у конкурентів. Є в новому Galaxy і можливість відокремити корпоративний обліковий запис від особистого, – функція, що нагадує Blackberry 10, можливість розпізнавання мови і перекладу на льоту – як у Google, управління телефоном в рукавичках або навіть не торкаючись до екрану – дуже схоже на Nokia 920. Є навіть така дивна річ як подвійна фотографія.

Повторимося – багато з цих функцій, в тому чи іншому вигляді, доступні і в інших апаратах, але Samsung зміг зібрати їх воєдино. І, що не менш важливо – все це різноманіття буде доступно відразу – що називається, з коробки.

«Спочатку з коробки буде працювати все, крім перекладача. Що стосується інших функцій – таких як S Voice і S Drive – вони будуть працювати з коробки в момент запуску. По крайней мере, це те, що нам обіцяє наша штаб-квартира », – зазначив Олексій Дорофєєв, віце-президент, глава департаменту портативних пристроїв Samsung Electronics в Росії.

This entry was posted in Розробники пропонують. Bookmark the permalink.

Comments are closed.