Samsung подала позов проти iPhone 5

Samsung звернулася до американського суду з проханням включити смартфон iPhone 5 в позов проти Apple. У нім, зокрема, йде мова про патенти, що стосуються передачі даних в 3G-сетях. Аналогічні претензії Samsung має до планшета iPad, медіаплеєра iPod touch і більше раннім моделям iPhone.

У свою чергу, Apple подала позов у відповідь, заявивши, що її патенти порушуються в понад 20 облаштуваннях конкурента, включаючи Galaxy S III, Galaxy Note 10.1, Galaxy Tab 8.9, Galaxy Nexus і інші. Судова суперечка знаходиться на ранній стадії. Вимоги, які висувають сторони, не уточнюються. Як пише The Verge, iPhone 5 може бути офіційно приєднаний до позову 6 листопада, коли пройдуть перші слухання.

Цей позов відрізняється від іншої гучної справи, за підсумками якого Samsung була визнана винною в копіюванні дизайну iPhone і iPad. В результаті корейців зобов’язали виплатити компенсацію в розмірі трохи більше мільярда доларів.

Тим часом Samsung змогла отримати невелику перемогу в патентному протистоянні з Apple, добившись зняття попередньої заборони на продажі Galaxy Tab 10.1 в США, який був накладений в червні. Суд присяжних вирішив, що планшетник порушує інтелектуальні права Apple, проте до них не відносяться патенти на зовнішній вигляд пристрої. Наступне слухання у справі про Galaxy Tab 10.1 відбудеться в грудні.

Презентація iPhone 5 пройшла 12 вересня. Окрім усього іншого, новинка навчилася працювати усередині 4G-сетей(LTE). Відомо, що Samsung має ряд патентів на цю технологію, проте в новому позові вони не згадуються.

Також нова модель айфону отримала витягнутий корпус, Retina – дисплей з діагоналлю 4 дюйми(1136х640), потужний процесор A6 і компактний док-роз’єм для синхронізації(Lightning). Схудлий смартфон налічує в товщину 7,6 мм, а важить від 112 р.

This entry was posted in Хай-тек серед нас. Bookmark the permalink.

Comments are closed.