Планшет з MacBook Pro оцінили в 3,500 долари

Компанія Modbook почала прийом попередніх замовлень на Modbook Pro – 13,3-дюймовий планшет, зібраний з компонентів ноутбука Apple MacBook. Ціна на базову модель складе 3 тисячі 500 доларів. Постачання новинки стартують в середині листопада, говориться в прес-релізі.

Modbook Pro

Планшетник оснащений сенсорним екраном з діагоналлю 13,3 дюйма(1280х800), яким можна управляти за допомогою стилуса Wacom(512 рівні натиснення). Максимальна комплектація Modbook Pro включає процесор Intel Core i7 з тактовою частотою 2,9 ГГц, оперативну пам’ять 16 ГБ і графіку Intel HD Graphics 4000. На зберігання даних відведений твердотілий накопичувач(SSD) об’ємом до 480 ГБ.

В цілому начинка для планшетников позаимствована у нещодавно оновленої лінійки професійних ноутбуків Apple(без Retina – дисплея). Усі зовнішні компоненти макбуков, включаючи оригінальний дисплей і камеру FaceTime, демонтовані.

Крім того, в Modbook використовується стандартний акумулятор від MacBook Pro, адаптер живлення MagSafe, по одному порту Gigabit Ethernet, FireWire 800, Thunderbolt і USB 3.0

На апарат предустановлена операційна система OS X 10.8(Mountain Lion) для настільних маків. Проте за бажання користувачі можуть вибрати Microsoft Windows 7 в якості основної або додаткової ОС.

Замовити Modbook Pro можуть тільки користувачі із США. Поки відвантаження не почалися, компанія просить залишити запоруку у розмірі 500 доларів.

This entry was posted in Револлюційні технології. Bookmark the permalink.

Comments are closed.