Патент Google натякає на розумний годинник

Google стала ще однією компанією, що замислилася про виробництво розумного годинника. Аксесуар може стати другим проектом компанії в області периферії, що надівається, після окулярів Google Glass. Заявку на винахід інтернет-гігант подав у Бюро США по патентах і товарних знаках(USPTO).

У описі патенту говориться, що наручний годинник повинен мати сенсорний і що відкидається дисплей. Піднявши його, користувачі зможуть запускати пошту Gmail, карти Maps, візуальну пошукову систему Goggles і інші програми. На зворотному боці кришки, що служить додатковим екраном, можуть відображатися повідомлення, що входять, маршрут або довідкова інформація, пише CNET.

Патенти далеко не завжди стають комерційним продуктом, проте розумний годинник, працюючий у зв’язку з іншим пристроєм, зараз дуже популярний у користувачів. Свої моделі цього року випустили Sony(огляд SmartWatch виходив на Вістях.Ru) і Nike, а творцям Pebble пожертвували 10,3 мільйона доларів на Kickstarter. Про плани Apple зробити з плеєра iPod nano наручний годинник ходили чутки минулого року, проте компанія, мабуть, відмовилася від цієї ідеї, обмежившись редизайном пристроїв.

Розумний годинник вписується в стратегію Google, яка полягає в наданні інформації про навколишні предмети в режимі реального часу. Минулого тижня компанія випустила додаток Field Trip, яка показує спливаюче повідомлення кожного разу, коли користувач повз об’єкт, що цікавить його.

This entry was posted in Револлюційні технології. Bookmark the permalink.

Comments are closed.