OnTheList: інтернет-знайомства майбутнього вже сьогодні

На популярних в Рунеті сайтах знайомств маса анкет, ось тільки зустріти там людей респектабельних і успішних дуже важко. Тобто вони там, можливо, є, проте в пошуках підходящої кандидатури доведеться просіяти масу, скажімо так, неякісних анкет. Вирішити цю проблему зголосився проект OnTheList – «перша мережа знайомств Web 3.0».

«Очевидно, що для знайомств, в інтернеті або в реальності, перш за все, важлива якість, а не кількість людей, – каже творець OnTheList Альмір Салімов. – Коли сайти знайомств заявляють, що у них мільйони анкет, то це означає лише одне: щоб знайти там когось підходящого, доведеться пропустити через себе ну дуже великий масив інформації ».

Чим погані традиційні інтернет-знайомства? Для успішних і всебічно освічених людей, ймовірність познайомитися на сайтах на кшталт «Мамби» із собі подібними зникаюче мала. Головна причина – так званий «негативний відбір». Це процес, в результаті якого «якісні» користувачі знаходять один одного і йдуть з ресурсу, а «неякісні» – залишаються. Залишаються на місяці і роки, формуючи ті самі, активно рекламовані «мільйони анкет».

У OnTheList абсолютно інша концепція. По-перше, анкети користувачів, що не заходили на сайт більше місяця, ховаються.Але головне, що тут, як в хорошому клубі, на вході здійснюється фейс-контроль. Контролюється, однак, не зовнішність, а, скоріше, рівень освіти, виховання і культурності. Зареєструватися можна лише за запрошеннями від членів клубу та партнерських організацій. Можна створити профіль і без запрошення, надавши посилання на свої сторінки в соціальних мережах – якщо у вас в друзях пристойні люди, на фото ви не на тлі килима, а в графі «робота» вказана пристойна посада в солідній компанії, то, можливо, адміністрація вас «пропустить». В результаті підбирається контингент, що повністю складається з перелічених, вихованих, ділових людей.

«Дівчата OnTheList чарують своєю красою, чарівністю та жіночністю, – так сайт описує свою аудиторію. – Це дівчата, які постійно ловлять на собі захоплені погляди чоловіків і можуть гідно поводитися в самому вищому суспільстві.Джентльмени Клубу – це харизматичні і всебічно освічені чоловіки, з прекрасним почуттям гумору, сильним характером і видатними лідерськими якостями ».

Інша проблема звичайних інтернет-знайомств – величезні витрати часу на листування. Всі ці «привіт, як справи» забирають багато часу, але в більшості випадків ніяк не наближають користувача до мети – романтичних стосунків, дружбу або новим діловим контактам. На OnTheList листування як такої не передбачено. Якщо користувачеві сподобається чиясь анкета, він може відразу призначити час і місце побачення – до чого втрачати дорогоцінний для будь-якої ділової людини час, якщо «попередню фільтрацію» вже взяв на себе сам сервіс OnTheList?

Більш того, сайт дозволяє максимально сфокусуватися на цікавих вам кандидатури, задавши певні фільтри. Користувачеві не покажуть не тільки тих, хто не підходить під необхідні параметри, а й тих, чиїм фільтрам не відповідає він сам. Так економиться маса часу і нервів. Нарешті, сайт прагне гарантувати, що його учасники дійсно вільні для відносин – при доставці клубної картки кур’єр попросить показати паспорт і перевірить, наскільки зазначені в анкеті відомості (в тому числі і про сімейний стан) відповідають дійсності. У клуб допускаються тільки люди, які не перебувають у шлюбі.

Щоб звести ймовірність неприємного досвіду під час знайомства до мінімуму, творці OnTheList передбачили систему відгуків, які можна залишити після побачення. Відгуки бачить тільки система, проте вони дозволяють адміністраторам клубу відмовити будь-кому в членстві або, навпаки, запропонувати йому постійне членство і можливість запросити в клуб своїх друзів.

На відміну від традиційних сайтів знайомств, які заробляють на рекламі, а також на різних платні послуги на кшталт підняття анкети в результатах пошуку, OnTheList стягує плату (1000 рублів) лише за свій головний «продукт» – зустрічі з пристойними, цікавими, такими, що відбулися людьми. Причому платять за встановлення контакт як чоловік, так і жінка, що до певної міри гарантує: перший платоспроможний, а друга не шукає спонсора».

«Оскільки користувачі платять за сам сервіс, нам також не потрібно вдаватися до« збитковий », але, тим не менш, найпопулярнішому способу монетизації інтернет сайтів – до реклами, – пояснює творець OnTheList Альмір Салімов. – Ми не змушуємо людей дивитися щось непотрібне в обмін на щось «безкоштовне» і потрібне. Наш сервіс цінний сам по собі, тому тільки його ми і пропонуємо ».

За словами Салимова, OnTheList – це один з небагатьох існуючих зараз проектів Web 3.0, які (тут бізнесмен цитує керівника Netscape Джейсона Калаканіса) дозволять на основі web 2.0 «силами професіоналів створити високоякісний контент і сервіси.» «На відміну від сайтів знайомств, які хочуть перенести спілкування користувачів в онлайн, ми будуємо сайт, який допомагає користувачеві досягати свої цілі з «реального світу» за мінімальний час, проведений в Мережі », – говорить він.Схоже, що інтернет-знаком ства все-та ки рано списувати з рахунків, якщо в Мережі з’являються подібні інноваційні проекти.

This entry was posted in Розробники пропонують. Bookmark the permalink.

Comments are closed.