Новий хоррор налякає глядачів мобільним додатком

Люди люблять наділяти звичні предмети демонічними властивостями, згадаємо, наскільки страшним був телевізор у фільмі «Дзвінок» або як лякала мелодія мобільного телефону в «Останньому пропущений виклик». Але технології не стоять на місці – в новому фільмі об’єктом містичного жаху стане мобільний додаток. Програма існує не тільки у фільмі, але і в реальності – на смартфони глядачів будуть приходити ті ж загрози, що і героям фільму. Крім того, програма дозволить бачити додаткові сцен та інформації і те, що відбувається.

Фільм знятий нідерландським режисером Бобо Боермансом. За сюжетом головна героїня викачує незвичайне додаток, здатне дати відповіді на всі її питання, навіть самі особисті. Спочатку вона рада таємничої, але зручній нагоді, а потім навколо неї починають гинути люди. До речі сказати, додаток-монстр у фільмі називається IRIS, якщо прочитати це задом наперед, можна отримати назву «яблучного» асистента Siri.

Звукова доріжка фільму містить не чутні людині цифрові мітки, які дозволять телефонами глядачів зрозуміти, в якому місці виводити лякаючі послання під час перегляду. Програма не тільки дозволить глядачеві отримувати ті ж повідомлення, що і герої картини, вона дозволить отримати доступ до додаткових сцен і прихованої інформації про те, що відбувається на екрані, пише Gizmag.

Додаток буде працювати тільки з оригінальною озвучкою картини, так що іншомовним глядачам доведеться дивитися фільм з субтитрами, щоб додаток могло синхронізуватися з тим, що відбувається на екрані. Зазвичай мобільні телефони тільки відволікають від перегляду картини і псують все задоволення. Однак, з огляду на специфіку фільму, це може бути цікавим експериментом, який дозволить краще зжитися з героями.

Завантажити «жахливе» додаток можна вже зараз в App Store і Play Market.

This entry was posted in Розробники пропонують. Bookmark the permalink.

Comments are closed.