Новий плеєр iPod touch порівняли з iPhone 5

Фахівці з сайту iFixit розітнули і вивчили новий медіаплеєр iPod touch п’ятого покоління, що поступив в продаж цього тижня. Виявилось, що новинка багато в чому схожа на смартфон iPhone 5, але в спрощенішому варіанті.

За словами ремонтників, з п’ятим айфоном iPod touch 5G об’єднує витягнутий на 0,5 дюйма Retina- дисплей з IPS – матрицею, співвідношенням сторін 16:9 і дозволом 1136х640 пікселів. Передня HD – камера(720р) FaceTime і задня кришка з анодованого алюмінію аналогічні таким в iPhone 5. Крім того, айпод укомплектований таким же 8-контактним роз’ємом Lightning для зарядки і передачі даних.

З іншого боку, між двома новинками є багато відмінностей. Незважаючи на 4-дюймову ЖК-панель з тими ж характеристиками, у iPod touch 5G вона зроблена простіше і дешевше. Задня камера у айпода – 5-мп з автофокусом(як у планшета iPad 3), тоді як у iPhone 5 – 8-мп. Також новому iPod touch дістався процесор A5(такий же, як у iPhone 4S), тоді як п’ятий айфон оснащений спритнішим A6. Більше того, кнопка Додому у смартфону виготовлена з якісніших компонентів.

Apple внесла значні зміни в конструкцію нового плеєра, які сильно відрізняють його від усіх попередніх моделей сенсорних айподів. В порівнянні з портативним плеєром 4-го покоління, новий схуднув з 101 до 88 грамів, а товщина його корпусу зменшилася до 6 мм. Також була збільшена місткість акумулятора – з 930 до 1030 мАч.

Особливості складання(включаючи застосування стрічкових кабелів, які ускладнюють заміну деталей) роблять iPod touch 5-го покоління менш ремонтопридатним. Fixit виставив плеєру оцінку 3 з 10 балів, де десять – найлегший пристрій для лагодження. Попередній моделі, iPod touch 4G, сайт поставив 4 бали.

Крім того, iPod touch 5G має підтримку голосового помічника Siri, Bluetooth 4.0 і Wi – Fi. Новинка продається в шести забарвленнях: чорному, білому, червоному, сірому, блакитному, рожевому і жовтому. Ціна на модель з 32 ГБ пам’яті складає близько 300 доларів, на версію з 64 ГБ – 400 доларів.

This entry was posted in Хай-тек серед нас. Bookmark the permalink.

Comments are closed.