Новий планшетофон Samsung почнуть продавати в Росії

На презентації в Москві у вівторок корйеская Samsung показала журналістам і партнерам новий пристрій у фактично винайденому нею рік тому класі планшетофонов. Galaxy Note II поступить в продаж в Росії 18 жовтня за рекомендованою ціною в 29 990 рублів.

Характеристики новинки роблять її одним з самих просунутих Android – пристроїв на ринку. Діагональ екрану виросла в порівнянні з торішнім виданням Note з 5,3 до 5,5 дюйма, технологія як і раніше Super AMOLED, дозвіл – 1280 на 720 точок(менше по ширині, ніж у першого Note, так співвідношення сторін зовсім не схоже на iPhone або iPad). Процесор в новинці четирехядерний з частотою 1,6 ГГц(трохи швидше, ніж в Galaxy S III), а об’єм пам’яті удвічі більше – 2 гігабайти.

Батарея має місткість 3,100 мАч(на чверть більше, ніж у старого Note), а об’єм вбудованої пам’яті для зберігання даних може складати 16, 32 або 64 гігабайти. Дозвіл камер аналогічно Galaxy S III – восьмимегапиксельная основна і 1,9-мегапиксельная фронтальна для відеочату. Габарити планшетофона – 151 – 80, 5 – 9,4 мм, вага – 180 грам.

Цікаво, що Galaxy Note II – перше облаштування Samsung, яке поступить в продаж відразу з новітньою версією операційної системи Android, – 4.1 Jelly Bean. Зрозуміло(ніхто, загалом, і не сподівався) в якості інтерфейсної надбудови є присутнім TouchWiz останньої версії.

Ну і нагадаємо головну відмінність облаштувань Note від смартфонів – вони поставляються з тим, що зберігається усередині корпусу стилусом S – Pen. Він працює за спеціальною технологією(не резистивною, як стилуси минулого, і не ємнісною, як палець, що стосується екрану), що дозволяє досягти дуже високої точності введення. За допомогою S – Pen можна не лише робити замітки і вводити рукописний текст, але і, за наявності спеціального ПО і уміння, створювати професійні малюнки.

This entry was posted in Хай-тек серед нас. Bookmark the permalink.

Comments are closed.