Nokia розсекретила найдешевший виндофон

Nokia анонсувала нову модель з серії Lumia під номером 510. Новинка, призначена для країн, що розвиваються, стане найдоступнішим смартфоном компанії на базі операційної системи Windows Phone. Ціна на Lumia 510 складе 199 доларів(за вирахуванням податків і субсидій операторів), говориться сайті Nokia.

Обличчям новинки служить 4-дюймовий сенсорний TFT – дисплей(800х480), досить великий для смартфону початкового рівня. З іншого боку, апарат укомплектований порівняно слабким процесором Snapdragon S1 з частотою 800 Мгц і оперативкою на 256 мегабайт. Для зйомки фотографій призначена 5-мегапиксельная камера з автофокусом. Переднє око відсутнє.

Об’єм вбудованої пам’яті невеликої – 4 гігабайти. Розширити її за рахунок карт пам’яті не можна. Проте власникам Lumia безкоштовно виділяється 7 ГБ вільного місця в хмарному сховищі Microsoft SkyDrive, куди можна завантажувати зроблені на смартфон фотографії і відеоролики.

Lumia 510 також оснащений модулями Wi – Fi(802.11 b/g/n), Bluetooth 2.1, GPS – навігатором і портом microUSB для зарядки і підключення до ПК. Інші відмінні риси цієї моделі – корпус з кутами, що округляють, і три сенсорні кнопки на лицьовій панелі. Важить пристрій 129 грам. Місткість акумулятора – 1 300 мАч.

Новинка буде доступна в п’яти забарвленнях: червоному, жовтому, блакитному, білому і чорною. Планується, що Lumia 510 поступить в магазини Китаю і Індії в листопаді, а слідом за ними – в країни Азіатсько-тихоокеанського регіону і Південної Америки.

This entry was posted in Зазирнемо у майбутнє. Bookmark the permalink.

Comments are closed.