Microsoft завершила розробку нового Офісу

Компанія Microsoft оголосила про вихід стабільного релиза(RTM) офісного пакету Office 2013. Це означає, що розробка програми повністю завершена. Першими новий Офіс отримають володарі корпоративних ліцензій Office 365 Enterprise, Volume License і Software Assurance в середині листопада.

Тоді ж доступ до офісного пакету буде відкритий для IT – фахівців і розробників, підписаних на програми MSDN і TechNet. Для рядових користувачів Office 2013 буде доступний на початку наступного року, додала Microsoft. Точна дата релиза не називається. Як пише блог The Verge, швидше за все, це станеться в лютому. Ті користувачі, які куплять версію Office 2010 після 19 жовтня, зможуть оновитися до Office 2013 безкоштовно, коли він з’явиться у продажу.

Деякі користувачі, які куплять пристрій на Windows 8 RT після 26 жовтня, отримають шанс ознайомитися з Office 2013 раніше. Попередня версія пакету поставлятиметься безкоштовно з Windows- планшетниками. У листопаді редакція Office Home Student 2013 RT автоматично оновиться до остаточної через службу Windows Update.

Анонс Office 2013 пройшов в липні. Глава Microsoft Стів Балмер, представляючи програму, назвав її самим амбітним релизом Office, який ми коли або робили. Одне з головних нововведень пакету – це оптимізація під сенсорні дисплеї і Modern – інтерфейс Windows 8. Релиз нової операційної системи пройде 26 жовтня. Окрім усього іншого, в новому Офісі користувачі зможуть зберігати документи в SkyDrive і користуватися поруч сервісом по підписці.

This entry was posted in Револлюційні технології. Bookmark the permalink.

Comments are closed.