Microsoft запускає Cloud OS в Росії

Microsoft запускає в Росії Cloud OS – єдину платформу «хмарних» інфраструктурних рішень для корпоративних клієнтів.Завдяки їй організації можуть використовувати будь-які види «хмар» в будь-якому поєднанні а також запускати новітні бізнес-додатки на будь-яких пристроях і витягувати нові знання з мультіструктурних даних.

Cloud OS є відповіддю Microsoft на зростаючі потреби замовників в області мобільних рішень, «великих даних», соціальних функцій корпоративного ПО і «хмар» – тобто рішень для розміщення даних на віддалених серверах і універсального доступу до них.

Завдяки новій платформі Cloud OS організації зможуть вибрати відповідну саме для них модель «хмари» – приватна (з розміщенням у власному дата-центрі), публічне (розміщення в одному з дата-центрів Microsoft) або гібридне (об’єднує обидва ці підходи і може також включати «хмара» сервіс-провайдера).

Крім того, нова платформа дозволяє активно задіяти в корпоративній інфраструктурі власні мобільні пристрої співробітників (концепція BYOD – «bring your own device»), забезпечуючи безпеку даних компанії, в тому числі конфіденційних. Cloud OS дає можливість створювати сучасні бізнес-додатки, які можуть працювати на всіх пристроях – телефонах, планшетах і ПК, а також отримувати знання з різних типів даних, незалежно від того, де і як вони зберігаються.

Все це сприяє підвищенню якості прийняття бізнес-рішень і підвищує продуктивність співробітників. Деякі російські компанії вже оцінили «хмарне» пропозицію Microsoft. Так, «ІФД Капітал» перевів резервний центр обробки даних проекту MUZ.RU, одного з найпопулярніших в Росії порталів з надання легального медійного контенту, в Windows Azure.

Сергій Січкар, директор по ІТ-розвитку «ІФД Капітал», зазначив, що технології публічного хмари Microsoft продемонстрували переконливі переваги, включаючи постійну доступність надання сервісів, їх масштабування на вимогу.Наприклад, під час оновлення програмно-апаратного комплексу основного дата-центру навантаження була повністю переміщена в «хмарний» дата-центр, і це було абсолютно непомітно для користувачів.

За даними аналітичної компанії IDC, ринок «хмарних» рішень в Росії в 2012 році виріс більш, ніж на 80%, за підсумками поточного року збільшиться ще на 60%, а в наступні п’ять років буде приростати більш, ніж на 40% щороку.

Додаткова інформація: http://mscloudos.ru/

This entry was posted in Розробники пропонують. Bookmark the permalink.

Comments are closed.