Microsoft випустить Windows 8 з масою помилок

У кінці жовтня в продаж поступить нова операційна система від Microsoft, Windows 8. Перші її користувачі можуть зіткнутися з масою проблем із-за недоробок, оскільки ОС вирішено випустити в напівсирому виді.

Про те, що Windows 8 буде випущена в не зовсім готовому виді, розповів генеральний директор одного з найважливіших партнерів Microsoft, Intel. Виступаючи на Тайвані на заході для співробітників компанії, Пол Отеллини заявив, що нова операційна система Microsoft ще вимагає поліпшень. Про це повідомляє Bloomberg з посиланням на анонімного учасника заходу.

Microsoft робить серйозну ставку на Windows 8 не лише як на наступне покоління ОС для ноутбуків і настільних комп’ютерів, але і як на засіб потіснити Apple на перспективному ринку планшетников. Практично усі провідні виробники електроніки запланували на осінь випуск самих різних моделей пристроїв з Windows – ПК, ультрабуков, планшетников і їх гібридів.

Однією з головних слабкостей Windows 8 є мізерний асортимент програм, що підтримують роботу в новому плитковому інтерфейсі. Він змістив з перших позицій традиційний робочий стіл з іконками додатків і файлів. Більше того, в новій ОС навіть зникло звичне багатьом починаючи з Windows 95 меню Пуск.

Напевно виникатимуть проблеми і з драйверами – службовими програмами, що забезпечують працездатність окремих компонентів комп’ютера і периферії, що підключається. Слова Отеллини підтверджує і аналітик JMP Securities LLC Алекс Гауна. Ми заклопотані кількістю помилок і об’ємами тонкого налаштування, яке потрібно, щоб змусити працювати протестовані нами системи з Windows 8, – заявив він в інтерв’ю Bloomberg.

This entry was posted in Зазирнемо у майбутнє. Bookmark the permalink.

Comments are closed.