Impressions: любовний помічник, заснований на краудсорсинге

Романтичні стосунки – це завжди складно. Різниця у світосприйнятті статей породжує нерозуміння і образи. Щоб уникнути цього, стартап Wotwentwrong запустив веб-застосування під назвою Impressions, що дозволяє анонімно збирати відгуки незнайомців.

За допомогою додатка користувачі можуть створити календар своїх стосунків, відзначаючи на нім ключові події в житті пари(приміром, перший поцілунок). У пости можна вставляти не лише фотографії і текстові замітки, але і опитування, передає Reuters.

Журнали і блоги надають рафінований контент – далекі від реальності статті під назвою ‘Десять причин, чому це сталося’ або ‘П’ять способів зробити це’. Impressions вигідно відрізняється від них: ця платформа дозволяє отримати реальні життєві ради для конкретної ситуації. Більше того, сервіс повністю анонімний, так що користувачі можуть ні про що не турбуватися, – заявила Одрі Мірошник, засновник стартапа Wotwentwrong, що базується в Сан-Франциско.

Мірошник розповіла, що додаток був створений, щоб допомогти закоханим зменшити невпевненість і тривогу, надаючи ради, як діяти в складних ситуаціях, приміром, перед першою зустріччю з віртуальним знайомим.

Слід зазначити, що подібні проекти вже існують. Приміром, сайт HeTexted, також побудований за принципом краудсорсинга, дозволяє жінкам колективно перекладати СМС з чоловічої мови на жіночу.

This entry was posted in Зазирнемо у майбутнє. Bookmark the permalink.

Comments are closed.