HTC готує планшети на Windows, а LG – на Android

Схоже, планшетний ринок не дає спокою компаніям HTC і LG, які стали на ньому аутсайдерами. HTC вразила багатьох, заявивши, що зробить пристрій на Windows RT. LG же знову випробує долю, випустивши Android-планшет.

HTC планує випустити дві «таблетки» на полегшеної версії Windows 8 – Windows RT. Одна з них отримає 7-дюймовий дисплей, друга – 12-дюймовий. Планшети отримають нехитрі назви R7 і R12. Як процесор, швидше ВСГО, буде використаний Snapdragon 800 – чотирьохядерний «монстр» з частотою 2,3 гігагерца. На додаток до цього планшет отримає два гігабайти оперативної пам’яті і 13-мегапіксельну камеру.

Особливо слід відзначити дисплей пристроїв. R7 отримає рекордну роздільну здатність 1920 на 1080 пікселів, а R12 – і зовсім 2048 на 1536 пікселів. Попередня дата релізу новинок – 13 жовтня. За деякими даними, компанія також запланувала до випуску апарати на «повноцінної» Windows 8, зазначає UnwiredView.

Найімовірніше, в R7 і R12 буде використана оновлена версія Windows RT під кодовою назвою Blue. Поки що рішення HTC взяти реванш на планшетному ринку за допомогою Windows виглядає суперечливим – ОС від Microsoft не користується великою популярністю, а поточні гравці ринку, які обрали Windows, стикаються з проблемами. Наприклад, недавно інвестори Nokia закликали компанію відмовитися від Windows Phone (читай, перейти на Android).

Більш обґрунтованим виглядає бажання LG вийти на планшетний ринок. Кілька років тому компанія вже представила провальну «таблетку» на Android під назвою Optimus Pad. З тих пір LG сильно змінилася, її флагмани стали по-справжньому бажаними телефонами, тому компанія знову зробить спробу закріпитися на ринку планшетів, хоча відібрати шматок пирога у Apple і Samsung буде зовсім не просто.

Характеристики нового планшета поки не відомі. Фахівці вважають, що «таблетка» все-таки буде працювати на Android.Можлива дата виходу новинки – третій квартал поточного року.

This entry was posted in Розробники пропонують. Bookmark the permalink.

Comments are closed.