HTC додала плюс до флагманського смартфону

Тайваньська HTC представила у вівторок новий флагманський смартфон на платформі Android, HTC One X+. Він є оновленою версією того, що вийшов на початку року HTC One X з трохи поліпшеними характеристиками і на найсвіжішій версії мобільної платформи Google.

Як повідомляється в прес-релізі, що поступив в редакцію Вістей.Ru, у пристрою оновлений процесор – в порівнянні з HTC One X його частота виросла на 200 Мгц до 1,7 ГГц. Щоб компенсувати енергоспоживання, що виросло, був збільшений і об’єм батареї – з 1800 до 2100 мАч. Така ж містка батарея використовується у флагманському апараті Samsung, Galaxy S III.

Як і у смартфону Samsung, у самого просунутого апарату HTC тепер буде і версія з 64 гігабайтами вбудованої пам’яті. Усі інші технічні характеристики – камера, оперативка, екран – залишилися тими ж, що і у попередника. Проте ряд поліпшень сталися в программмной частині. В першу чергу це найсвіжіша версія Android, 4.1 Jelly Bean з підвищеною гладкістю роботи інтерфейсу, інтелектуальним сервісом Google Now і цілим набором інших поліпшень.

Збільшила число програмних функцій і трюків і сама HTC у використовуваній в апараті версії інтерфейсної оболонки HTC Sense 4+. Серед удосконалень новий онлайновий(тобто що відкривається через браузер) майстер налаштування апарату Get Started, що дозволяє вибрати усі потрібні налаштування, а потім одним торканням завантажити їх на смартфон. Додалися два нові режими камери – Автопортрет, що підвищує якість фотографій, зроблених фронтальною камерою, а також Пам’ятки, в якому камера постійно напоготів і активізується відразу при натисненні кнопки розблокування.

Дизайн і габарити корпусу пристрою залишилися тими ж – 134,36 x 69,9 x 8,9 мм. HTC One X+ буде доступний в тих же двох кольорах – чорному і білому. Продажі смартфону в Росії стартують в листопаді, тоді ж стане відома і ціна пристрою. Крім того, в листопаді ж оновлення до Android 4.1 Jelly Bean отримають два інших топових апарату HTC – One X і One S.

This entry was posted in Револлюційні технології. Bookmark the permalink.

Comments are closed.