Firefox зайнявся роботою над помилками

Сучасні браузери отримують з кожною новою версією все більше і більше функцій, обростають доповненнями, і розробникам все складніше змусити їх запускатися і працювати швидко. Нова функція в Firefox допоможе зрозуміти, що саме «гальмує» програму або викликає збої у більшості користувачів, і доопрацювати її.

У список змін вийшла напередодні версії Firefox 21 включений цікавий пункт – нова функція під назвою Firefox Health Report. В даний час вона вміє вести протокол «здоров’я» браузера, який містить основні показники швидкодії і стабільності.Наприклад, при кожному завантаженні програми фіксується час, що пішов на це, загальний час роботи, а також зависання і збої.

Програма може готувати звіти, які дозволять користувачеві зрозуміти, коли саме (наприклад, після установки якогось доповнення або внесення змін до настройки) браузер став працювати повільніше. Браузер також зможе дати раду, як оптимізувати час завантаження.

Крім того, можна подивитися, наскільки все погано саме на вашому комп’ютері, порівнявши результати з глобальною базою даних продуктивності Firefox, що формується з даних інших користувачів. Деяким, втім, може не сподобатися той факт, що збираються для Firefox Health Report дані відправляються розробникам браузера. Якщо користувач не бажає брати участь у вдосконаленні програми, він може відключити цю функцію.

Крім появи «звітів про здоров’я» в 21-й версії «вогненної лисиці» для Windows, Mac, Linux і Android дебютували ще кілька нововведень. У списку соціальних сервісів, інтегрованих в браузер, до вже присутнього там Facebook додалися сервіси Cliqz, Mixi (тільки в Японії), і msnNOW. Теоретично в майбутньому там можуть з’явитися і російські соцмережі.Завантажити нову версію Firefox можна тут. В Android-версії була поліпшена сумісність зі стандартами HTML5.Розробники також оптимізували швидкість відображення графіки і внесли ряд виправлень, що стосуються безпеки.

This entry was posted in Розробники пропонують. Bookmark the permalink.

Comments are closed.