Facebook зібрав мільярд друзів

Генеральний директор Facebook Марк Цукерберг заявив, що кількість активних користувачів створеної ним соціальної мережі перевищила мільярд. Таким чином, аккаунт в Facebook має кожен сьомий житель планети.

Цим ранком число щомісячно активних користувачів Facebook став більше мільярда. Якщо ви читаєте це, спасибі за те, що робите мені і моїй команді честь працювати для вас, – пише Цукерберг. – Допомогти мільярду людей зв’язатися один з одним – це дивовижно і приголомшливо. Я горджуся цим найбільше в житті.

За словами глави Facebook, мільярдний користувач зареєструвався в соціальній мережі ще 14 вересня. У прикладеній до заяви замітці із статистикою сполучається, що з моменту запуску сайту в 2009 році користувачі поставили більше 1,13 трильйонів лайков, додали 140 мільярдів друзів, завантажили 219 мільярдів фотографій. Більше того, 62,6 мільйонів пісень, завантажених на сайт, були прослухані 22 мільярди разів(це близько 210 000 років безперервного відтворення музики).

Вік середньостатистичного користувача Facebook склав 22 роки(на момент, коли в соцсети зареєструвалася 500-мільйонна людина, цей показник складав 23 роки). Більше 600 мільйонів чоловік регулярно заходять на Facebook з мобільних пристроїв. Найактивніші користувачі соцсети мешкають в США, Бразилії, Індії, Мексиці і Індонезії.

У інтерв’ю виданню BusinessWeek Цукерберг відмітив: Facebook підкоряється закону Мура. Щороку активність користувачів росте по експоненті. Після він додав, що вже найближчим часом хоче притягнути ще один мільярд користувачів.

Нещодавно Цукерберг відвідав Росію. В ході свого візиту в Москву, він заявив, що з часом Facebook витіснить на російському ринку місцеві соціальні мережі. Як би то не було, зараз в нашій країні популярність Facebook набагато нижча, ніж у російських проектів Вконтакте і Однокласники.

Після того, як Facebook нарешті дістала мільярдного користувача, компанія запустила відео під назвою Речі, які об’єднують нас, в якому пояснює, що Facebook є для людини такою ж простою і природною підмогою, як і випорожнення.

This entry was posted in Зазирнемо у майбутнє. Bookmark the permalink.

Comments are closed.