Центр розробок Microsoft в Росії став юридичною особою

Корпорація Microsoft створює в Росії самостійна юридична особа ТОВ «Майкрософт Девелопмент Центр Рус». Його відкриття стане наступним кроком Microsoft на шляху розвитку діяльності по розробці продуктів в Росії, що вносить вклад в зростання інноваційної економіки і формування зрілої ІТ-галузі в країні. Про це повідомив на форумі «Відкриті інновації» президент Microsoft в Росії Микола Прянишников. Він же і очолить нову юридичну особу, а операційним директором компанії став Дмитро Халін, директор по технологічній політиці Microsoft в Росії.

Нова організація продовжить і виведе на якісно новий рівень роботу, успішно розпочату ще в травні 2012 року, коли Microsoft оголосив про створення власного центру розробок в Росії. За цей час його штат виріс з 70 до 200 осіб, що значно випереджає темпи розвитку, намічені компанією в 2012 році. Раніше передбачалося збільшити чисельність співробітників до 140 тільки до 2015 року. Інтенсивний розвиток і розширення чисельного складу стало наслідком успіху в таких напрямках, як розробка рішень Microsoft для бізнесу (MBS) і розробка крос-платформних рішень для трансляції в режимі реального часу мультимедійного контенту за допомогою мобільних пристроїв.

«Нам вдалося створити професійну і активно розвивається команду російських розробників для реалізації проектів з розробки продуктів в Росії, – заявив Микола Прянишников, президент Microsoft в Росії. – Упевнений, що поява «Майкрософт Девелопмент Центру» дозволить ще більш активно працювати в цьому напрямку, сприяючи розвитку інноваційної економіки країни і реалізації людського і наукового потенціалу Росії ».

За останній час були досягнуті помітні успіхи. Зокрема, в рамках напрямку розробки бізнес рішень Dynamics російські співробітники Центру внесли великий вклад в випуск нової версії ERP-системи корпоративного рівня Microsoft Dynamics AX 2012 R2. На даний момент фахівці центру готують до випуску на російський ринок нову версію популярної ERP-системи для управління невеликими і середніми підприємствами Microsoft Dynamics NAV 2013.

Якщо раніше протягом останніх п’яти років фахівці MBS фокусувалися на разрботкой рішень Dynamics AX і NAV для Росії і Східної Європи, то за останній рік зона відповідальності цього напрямку була значно розширена: російські розробники тепер відповідають за розробку сучасних і інтуїтивно зрозумілих бізнес-рішень Dynamics AX не тільки для Росії і країн Східної Європи, а й для всього європейського ринку, а також здійснюють технічну підтримку Dynamics NAV по всьому світу. Ще одним важливим результатом роботи стало створення рішення для обміну відеоповідомленнями, яке планується інтегрувати в ряд продуктів Microsoft.

«Ми вітаємо зусилля міжнародних компаній, які у нас, в Росії, створюють лабораторії високих технологій. Поява у такій компанії як Microsoft власного російського центру розробок та його поступальний розширення означає, що наша країна об’єктивно стає одним зі світових центрів ІТ-індустрії, місцем, де народжуються рішення, доступні людям з усього світу, – зазначив голова Комісії Ради Федерації з розвитку інформаційного суспільства Руслан Гаттаров. – Не менш значущий і той факт, що вся прикладна робота ведеться силами російських фахівців. Це хороший заділ для створення і розвитку на роки вперед якісного кадрового потенціалу, національних технологій для вирішення самих амбітних завдань в ІТ-галузі, а також серйозний внесок в розвиток інноваційної економіки в Росії в цілому ».

This entry was posted in Розробники пропонують. Bookmark the permalink.

Comments are closed.