Бюджетному «айфону» обіцяють екран, як у iPhone 5

Новий недорогий смартфон, який нібито готує Apple, отримає такий же за розміром 4-дюймовий дисплей, як у iPhone п’ятого покоління. За словами аналітика KGI Securities Мін Чи Куо, недавні чутки про 4,5-дюймовому екрані невірні, так як компанія визначилася з характеристиками дешевого «айфона» ще в 2011 році.

Експерт розповів, що менш дорога модель iPhone обзаведеться «супертонкими корпусом з пластмаси і скловолокна». Такий матеріал буде міцніше, тонше і легше ніж звичайний пластик, який використовується в смартфонах, повідомляє Apple Insider.

На думку Мін Чи Куо, товщина пластика в корпусі доступного «айфона» складе від 0,4 до 0,6 міліметра, тоді як у більшості пластикових корпусів інших телефонів цей показник становить від 0,7 до 1 міліметра.

Крім того, Apple може розфарбувати дешеві телефони в кілька кольорів, як лінійку плеєрів iPod. Аналітик вважає, що компанія запропонує від 4 до 6 кольорів. Зараз «айфони» (а також планшетники iPad і многая інша продукція Apple) доступні тільки в білому або чорному виконанні.

Також Мін Чи Куо очікує, що в цьому році, крім недорогого iPhone, компанія випустить і «преміальну» модель iPhone 5S. У неї може з’явитися сканер відбитків пальців, розташований під кнопкою «Додому», а також електронний гаманець, який дозволить розплачуватися за покупки через додаток Passbook.

Чутки про те, що Apple готує власний «i-гаманець», з’явилися влітку минулого року, коли стало відомо про покупку компанії AuthenTec за 365 мільйонів доларів. Тоді експерти пояснювали угоду бажанням виробника iPhone заволодіти технологією відбитків пальців і вбудувати її в смартфон iPhone. Технологія AuthenTec зможе «дізнаватися» користувача, коли той проводить пальцем по екрану для розблокування пристрою, і використовуватися в якості пароля при здійсненні платежів.

Просунутими системами безпеки, які в перспективі зможуть замінити введення PIN-код або текстового пароля, цікавляться багато компаній. Наприклад, в смартфоні Galaxy S III з’явилася функція Face Unlock, яка знімає блокування, розпізнаючи обличчя користувача. Система, проте, виявилася занадто довірлива: її можна було легко обдурити, показавши перед камерою смартфона фотографію його власника. У новій моделі S IV робота цієї функції була покращена.

Над заміною традиційних паролів працюють і в Google. Інженери компанії, наприклад, недавно придумали «розумний» кільце зі смарт-картою. Одягнувши його, користувачеві досить просто перебувати поруч з комп’ютером на деякій відстані, щоб зняти блокування.

This entry was posted in Розробники пропонують. Bookmark the permalink.

Comments are closed.