Apple випустила нове «найдешевше iOS-пристрій»

В онлайн-магазині Apple надійшла в продаж нова модель плеєра-комунікатора iPod touch. У пристрої, яке продається за 229 доларів без податків, 16 гігабайт вбудованої пам’яті і відсутня тилова камера. Новинка є на даний момент найдешевшим пристроєм на платформі iOS з тих, що можна купити новими в роздрібній мережі Apple або онлайн-магазині.

Нагадаємо, представивши восени минулого року нове покоління плеєрів iPod touch з 4-дюймовим екраном, ідентичним iPhone 5, Apple почала продавати лише моделі ємністю 32 і 64 гігабайти, двоядерним процесором A5 і 5-мегапіксельною камерою. Для тих, кому не потрібно стільки пам’яті під музику, пропонувався новий iPod nano.

У той же час, Apple все останні місяці продовжувала продавати iPod touch четвертого покоління з 16 гігабайтами пам’яті, який залишався найдешевшим (при покупці нових у Apple, зрозуміло) пристроєм з мобільного операционкой iOS. Тепер з магазину зник і він, і його 32-гігабайтна версія.

На зміну їм прийшла оцінена в 299 доларів версія iPod touch 5 покоління з урізаною до 16 ГБ пам’яттю, з однією лише фронтальної HD-камерою і без ремінця для носіння на зап’ясті а також кріплення для нього. У гаджета такий же, як і у старших моделей, 4-дюймовий дисплей Retina, процесор A5 і фронтальна камера. Доступний лише один колір – «чорний з сріблом», в той час як старші моделі поставляються в цілій гаммі різноманітних кольорів.

Не виключено, що така заміна свідчить про нездатність «старого» iPod touch з процесором A4 і 256 мегабайтами оперативної пам’яті (у новинки 512 мегабайт) нормально працювати з ще не вийшла операційною системою Apple iOS 7. Судячи з усього, численні нові функції, якими вона наділить i-пристрої, а також оновлений інтерфейс вимагають більш потужного «заліза».

Джерело: Apple

This entry was posted in Розробники пропонують. Bookmark the permalink.

Comments are closed.