Android продовжує завойовувати ринок планшетів

За третій квартал 2012 року на світовий ринок було поставлено 24,7 мільйона планшетів. Лідером з 57-процентною долею залишається Apple, що відвантажила за три місяці 14 мільйонів iPad. За ними йдуть планшети на операційній системі Android, яких було поставлено 10,2 мільйона(доля – 41,3%).

Світовий ринок планшетів год-к-году виріс на 43,4%, пише TechCrunch з посиланням на звіт дослідницької компанії Strategy Analytics. Це не дуже багато, якщо порівнювати цей показник з III кварталом 2011-го(288,6%). Незважаючи на те що число тих, що поступили в магазини айпедов збільшилося, доля Apple скоротилася на 7,8% в річному обчисленні: з 64,5%(у III кварталі 2011-го) до 56,7%.

Тexus 7, Kindle Fire і інші настають компанії Тіма Кука на п’яти. Доля Android – планшетников год-к-году виросла з 29,2% до 41,3%, а постачання виросли з 5 мільйонів в 2011 році до 10,2 мільйонів. Проте, до кінця року Apple, швидше за все, поліпшить статистику.

про думці директора Strategy Analytics Пітера Кинга, попит на планшети сповільнився із-за складною ситуацією в економіці і бажанням споживачів відкласти купівлю до виходу нових моделей, таких як як iPad mini, у святковий сезон. На тій, що пройшла 23 жовтня презентації Apple оголосила, що 2 листопада в продаж поступлять відразу два нових планшетника: повнорозмірний iPad четвертого покоління і компактний iPad mini з діагоналлю екрану 7,9 дюймів.

Також в IV кварталі усі шанси наростити долю має Microsoft, на яку зараз доводиться усього 1,6%. Нагадаємо, що продажі її планшетника Surface на базі Windows 8 і моделей від інших виробників стартували напередодні.

This entry was posted in Револлюційні технології. Bookmark the permalink.

Comments are closed.