Google, Facebook, Apple і Microsoft запустили сайт для веб-розробників

У Мережі відбувся запуску сайту WebPlatform.org, розробленого за участю декількох великих IT – компаній. Їх мета полягає в тому, щоб створити найповніший і авторитетніший довідник, присвячений сучасним веб-технологіям. З моменту запуску сайт функціонує в режимі альфа-версии, тому багато деяких розділів доки неповні.

На WebPlatform.org можна знайти інформацію про CSS, HTML, JavaScript, подивитися приклади і сфери застосування цих мов, дізнатися, на якому етапі знаходиться стандартизація тієї або іншої технології і інше. Контент, представлений на сайті, поширюється за ліцензією Creative Commons.

У число компаній, що взяли участь в створенні WebPlatform.org, увійшли Apple, Adobe, Google, Facebook, Hewlett – Packard, Mozilla, Microsoft, Nokia і Opera. Проект фінансується Консорціумом Всесвітньої павутини(W3C) – організації, розробляючій єдині стандарти веб-технологій.

WebPlatform.org побудований на движку Wiki, тому вносити правки можуть співробітники компаній. Прийняти участь в поліпшенні контенту можуть і програмісти. Їм пропонується залишати пропозиції і обговорювати свої проекти на форумі, а фрагменти вдалого коду – на IRC – каналі.

This entry was posted in Револлюційні технології. Bookmark the permalink.

Comments are closed.