Індію визнали головним світовим спамером

Індія знову виявилася першою в списку країн, що активно розсилають спам. У антирейтингу за третій квартал 2012 року Індію зайняла перше місце з 16,1%. Так, на цій країні лежить відповідальність за кожен шостий сміттєвий лист у світі, говориться в доповіді компанії Sophos.

Другою країн, такою, що засмічує поштові скриньки по всьому світу сильніше за усіх, була визнана Італія(9,4%). На третьому місці розташувалися США(6,5%). За ними йдуть Саудівська Аравія(5,1%) і Бразилія(4%). У топ-12 також увійшли Туреччина(3,8%), Франція(3,7%), Південна Корея(3,6%), В’єтнам(3,4%), Китай(3,1%), Німеччина(2,7%) і Великобританія(2,1). На інші країни припало 36,5%. Росія в список Sophos не потрапила.

Індія уперше очолила антирейтинг в I кварталі, віднявши титул головного спамера у США . Проте тоді ця країна розсилала 9,3% рекламних листів, а Сполучені Штати – 8,3%. Відтоді США опустилися на третій рядок, а доля Індії виросла майже в півтора рази.

Згідно з даними Sophos, велика частина спаму розсилається з Азії(48,7%). Друге місце у Європи(28,2%), третє, – у Південної Америки(10,2%). США і Канада виявилися на четвертому(9,5%), а Африка – на п’ятому(2,9%). Важливо відмітити, що більшість спамерів не мешкають в Азії, а відправляють спам через ботнети – мережі, що складаються із заражених шкідливим кодом комп’ютерів.

This entry was posted in Зазирнемо у майбутнє. Bookmark the permalink.

Comments are closed.