Microsoft готує власний смартфон

Microsoft зайнялася розробкою другого пристрою з серії Surface – смартфону. Як пише WPCentral з посиланням на власне джерело, перший прототип трубки вже готовий і зараз проходить внутрішнє тестування.

Схожі дані привів інформатор іншого блогу – BGR. За його словами, Microsoft готує потужну модель на базі Windows Phone 8, яка буде здатна конкурувати з Apple iPhone і Samsung Galaxy S III. Смартфон може вийти впродовж декількох місяців.

Про те, що Microsoft робить смартфон під власним брендом, раніше заявив аналітик Nomura Рика Шерланд. За його відомостями, виндофон може поступити в продаж разом з іншими облаштуваннями Surface.

Поки що в цю лінійку входять два планшети, які Microsoft показала в середині червня. Перша модель(на ARM- процесорах Nvidia Tegra) розрахована на звичайних користувачів, а друга(з чіпами Intel Core i5 останнього покоління) – на професіоналів. Аксесуарами до них служать обкладинки-клавіатури з сенсорною панеллю.

Відомо, що молодший Surface отримає RT – версію Windows 8, а старший – професійну. Планшетник у базовій конфігурації вийде 26 жовтня(того ж дня, що і вісімка), а просунута модель – приблизно в лютому 2013 року.

This entry was posted in Хай-тек серед нас. Bookmark the permalink.

Comments are closed.