Француженка отримала від оператора рахунок на 15 квадриллионов доларів

Француженка Селену Сан Хосе отримала рекордний рахунок в 11 721 000 000 000 000 євро, що складає близько 15 квадриллионов доларів. У таку суму компанія Bouygues Telecom оцінила передчасну відмову від своїх послуг.

Слід зазначити, що пані Сан Хосе попереджали про списання плати при передчасному розриві контракту з французьким оператором Bouygues Telecom. Проте ніхто не говорив жінці, що цей збір перевищить ВВП Франції, повідомляє CNET.

Зрозуміло, астрономічна сума виникла в результаті помилки. Проте, з рахунку жінки були вилучені усі наявні засоби. Оператори компанії вибачилися за те, що не змогли змінити автоматично створений рахунок і припинити списання суми.

Оператор сказав мені, що система автоматична і він нічого не може з цим зробити. Інший просто сказав мені, що зі мною зв’яжуться, щоб повернути зняті гроші, – повідала постраждала. Після декількох телефонних дзвінків від пані Сан Хосе компанія визнала, що повинна була виставити рахунок всього в 117 євро. Bouygues Telecom заявила, що незвичайна ситуація виникла через помилку при створенні чека і подальшого нерозуміння між постраждалою і співробітниками колл-центра.

This entry was posted in Револлюційні технології. Bookmark the permalink.

Comments are closed.