Motorola готує атомний смартфон

Motorola Mobility(MMI) і Intel, що підписали на початку цього року багаторічний договір про співпрацю, запланували спільну прес-конференцію. Вона пройде вівторок, 18 вересня. Запрошення на захід обидві компанії вже зараз почали розсилати журналістам. Тема презентації не розкривається, пише PhoneArena.

Нагадаємо, Motorola і Intel уклали угоду в січні на виставці електроніки CES 2012 в Лас-Вегасі. Договір має на увазі тісну співпрацю компаній в самих різних областях – від заліза до програмного забезпечення.

Крім того, було оголошено, що MMI почне продавати смартфони на процесорній платформі Medfield(Atom Z2460) в другій половині цього року. Не виключено, що саме така модель буде показана 18 вересня. У січні компанія також пообіцяла випускати Android – планшети на базі чіпа Atom.

Термін дії і фінансові умови партнерства не розголошувалися. Окрім Motorola, на CES 2012 Intel уклала аналогічний договір з Lenovo.

MMI, що входить до складу Google, скоро проведе ще одну прес-конференцію. Як очікується, 5 вересня в Нью-Йорку компанія анонсує флагманський смартфон Droid RAZR HD при партнерстві з оператором Verizon.

This entry was posted in Револлюційні технології. Bookmark the permalink.

Comments are closed.