Зелені свині мстять злим птахам в новій грі

На що тільки ні готова зелена свиня, щоб дістати пташині яйця. Деякі особини в новій грі від творців Angry Birds збирають для цього з підручних предметів складні кошти пересування. З’явившись напередодні увечері у продажу, Bad Piggies зараз очолює чарти.

Як і в Angry Birds, в Поганих свинках гравцеві також належить запускати тварин в не дуже безпечну подорож. Але перед цим доведеться не цілитися з рогатки, а думати, як з пропонованих елементів(коробок, коліс і маси інших підручних предметів) створити засіб пересування.

Мета – побудувати такий механізм, щоб він зміг після запуску успішно доїхати до мети – шматочка карти, на якій відмічені гнізда птахів, або до самого інгредієнта для улюбленого блюда зеленого створення – яєчні.

Нині Bad Piggies, що вийшла в четвер увечері для iPhone, iPad, iPod touch і Android, очолює рейтинг найпопулярніших платних програм в AppStore(для облаштувань Apple гра коштує 1 долар). У магазині Google Play чарти, мабуть, оновлюються не так оперативно, і на перших рядках безкоштовної для користувачів Android гри доки немає. Проте, її легко знайти пошуком або викачати прямо по цьому посиланню.

Bad Piggies – вже друга спроба фінської компанії Rovio розбавити, здається, нескінченний серіал про Розсерджених птахів чимось новим. Першою такою спробою стала гра-головоломка Amazing Alex, що з’явилася влітку. Спочатку вона теж очолила чарти, але інтерес користувачів швидко згас, і зараз додаток знаходиться в AppStore лише на 73-м місці.

This entry was posted in Зазирнемо у майбутнє. Bookmark the permalink.

Comments are closed.