YouTube ускладнив тролінг в коментарях

Google змінила систему коментування роликів на YouTube. Відомо про прийдешню зміну стало вже давно. Система записів стала деревовидної, коментарі прив’язуються до аккаунту в Google+.

Коментарі друзів користувача відтепер виводяться на перших позиціях в списку. Більш того, піднялися вгору записи від популярних акаунтів і від людини, який завантажив обговорюваний ролик. Також з’явилася можливість виставляти налаштування приватності для коментарів – можна дозволити бачити свої записи тільки друзям по Google+ або навіть тільки частини з них.

«Уявіть, що ви насолоджуєтеся відео Ліндсі Стірлінг або останнім випуском Epic Rap Battle. Чиї коментарі вам буде цікавіше читати – людей, які вам цікаві (включаючи власне Ліндсі і ERB), або просто випадкових користувачів? », – Зазначає YouTube в своєму блозі.

Нова система коментарів дозволить зробити YouTube трохи більш доброзичливе до користувачів сервісом. Образливі коментарі і спам автоматично опускаються на нижні позиції, а тісна інтеграція з Google+ зменшує анонімність і підвищує відповідальність за свої слова. Заблоковані користувачі більше не будуть отримувати повідомлень про блокування, щоб у них не виникало спокуси відразу ж зареєструвати новий акаунт замість замороженого.

Більш просунуті налаштування приватності відео з’явилися і у власників каналів. Якщо раніше вони могли тільки дозволяти або забороняти коментування відео, то тепер вони зможуть, наприклад, відкрити коментарі тільки для друзів по Google+.Більш того, можна буде скласти чорний список слів, коментарі з якими будуть публікуватися виключно після модерації.Таким чином можна, наприклад, заборонити мат в коментарях до своїх відео. При бажанні користувачі зможуть переключити новий режим відображення коментарів в класичний – з розподілом за датою.

YouTube, нагадаємо, був створений в 2005 році і незабаром куплений компанією Google. У 2013 році щомісячна аудиторія сайту перевищила мільярд чоловік.

Джерело: YouTube

This entry was posted in Розробники пропонують. Bookmark the permalink.

Comments are closed.