Японські технології для бізнесу від Brother

На правах реклами

У сучасних офісах щодня виникає потреба у пресі документів – брошур, листівок, графіків, ілюстрацій і багато чого іншого.Тому поява нових, більш ефективних технологій є критично важливих переваг для багатьох компаній. У цьому світлі цікавими представляються нові розробки японської компанії Brother, яка нещодавно представила нові продукти, орієнтовані на рішення задач бізнесу.

вигідні технології
З технічної точки зору існує кілька способів зробити пристрої друку більш привабливими для бізнесу. Перший і очевидний – поєднати в одному корпусі принтер, сканер і копір. Другий – знизити вартість пристрою, третій – більш ефективно використовувати витратні матеріали, зменшивши вартість володіння і четвертий – зробити МФУ більш компактним, щоб воно гармонійно вписувалося в офісний простір. Для досягнення цих цілей виробники розробляють все нові і нові рішення і японська компанія Brother, треба сказати, виділяється на тлі інших виробників стандартних рішень дійсно інноваційним підходом до конструювання своїх продуктів. Один із прикладів – використання в струменевому МФУ Brother MFC-J2510 альбомної орієнтацію паперу в лотку подачі. Це дозволяє зменшити габарити пристрою, а також відкриває можливість для друку в форматі А3.

Що стосується технологій економічного друку, то в нових МФУ японського виробника з лінійки Business Smart застосовується технологія Ink Benefit, яка забезпечує зниження вартості відбитка до двох разів у порівнянні з попередніми моделями друкуючих пристроїв. Це досягається за рахунок трьох поліпшень:

– Оптимізації хімічної формули чорнила, що робить їх доступнішими в виробництві;

– Підвищення ємності картриджів для ефекту «оптової закупівлі» чорнила;

– Оновлення голівки.

На останньому пункті нам хотілося б зупинитися докладніше, оскільки оновлення голівки дозволило виробникові оптимізувати сам процес друку. Більша голівка з 1680 соплами уможливлює друк дрібнішими краплями, знижуючи витрачання чорнила, особливо при швидкій і чорнової друку.Збільшена площа поверхні з дюзами, з яких вибризкуються мікроскопічні дози барвника, відкрило можливість для підвищення швидкості друку, яка становить тепер 20 зображень в хвилину при чорно-білої і 18 зображень в хвилину при кольорового друку. Таким чином, швидкість підвищилася на 82% в порівнянні з попередньою серією.

Також секрет криється і в принципі роботи самої головки: використання п’єзоелектричної друку в струменевих МФУ Brother забезпечує можливість створення максимально чітких і насичених відбитків: на відміну від термоструйной пресі не відбувається перегріву чорнила, краплі виходять більш рівними, а місце їх «посадки» на папір – більш передбачуваним.Завдяки цьому досягається дозвіл в 1200х6000 точок на дюйм.

Унікальні технології
Проте японська компанія випускає не тільки струменеві МФУ – в асортименті Brother є різні види сучасних друкуючих пристроїв: струменеві, лазерні, світлодіодні і термічні. Для будь-яких пристроїв Brother, навіть бюджетних, характерна наявність прямого тракту подачі паперу, що дозволяє використовувати папір і інші носії більшої щільності для вирішення офісних завдань. Велика частина моделей спочатку комплектується модулем двостороннього друку, який забезпечує можливість економії паперу і робочого часу користувачів при друку багатосторінкових документів. До речі, режим економії доступний і на лазерних і струменевих принтерів і МФУ Brother – при тій же деталізації ви можете отримати вдвічі більше відбитків, але не настільки насичених.

Втім, незважаючи на наявність цікавих особливостей у всіх лінійках, нам хотілося б звернути увагу на унікальні моделі. Так, слід зазначити BrotherHL-S7000DN – струменевий принтер зі швидкістю друку до 100 сторінок на хвилину. На відміну від інших принтерів даного класу, ця модель має статичної друкуючої головкою, ширина якої збігається з шириною аркуша А4. Таким чином, принтер одночасно завдає чорнило по всій сторінці, просто простягаючи її через двигун пристрою.

Серед лазерних пристроїв Brother також є цікаві особливості, зокрема – наявність роздільного барабана і тонера. Таке властивість характерна для високопродуктивних індустріальних принтерів і МФУ, а в техніці Brother застосовується навіть в моделях початкового рівня, дозволяючи власникам економити додаткові кошти.

Додаткова зручність
Сучасні багатофункціональні пристрої відрізняються також розширеними можливостями по роботі з інформацією. Якщо продовжити розмову про рішення японської компанії Brother, в лінійці нових пристроїв Business Smart доступна можливість підключення комп’ютерів по бездротовій мережі, по-друге, є інтерфейс для друку з портативних пристроїв Apple, Android, Symbian, Windows і Blackberry. Але і, нарешті, виробник реалізував підтримку популярних хмарних сервісів, роблячи можливою друк документів прямо з Інтернету

This entry was posted in Розробники пропонують. Bookmark the permalink.

Comments are closed.