Характеристики нового смартфону від Google потрапили в мережу

Майже рік пройшов з моменту виходу на ринок Galaxy Nexus – еталонного гуглофона, випущеного Samsung за замовленням найбільшої світової пошукової системи. У кінці минулого тижня в мережу потрапили характеристики його наступника, який нібито ось-ось анонсує LG.

Якщо дані, які наводяться блогом Modaco, вірні, новинка буде модифікацією нещодавно представленого флагманського смартфону LG Optimus G. Новинка з брендом Nexus використовуватиме той же четирехядерний процесор Snapdragon S4 від Qualcomm, 2 гігабайти пам’яті і дисплей True – HD IPS з дозволом 1280 на 768 точок.

Дозвіл камери складе 8 мегапікселів, а не 13, як у топової моделі Optimus G. Крім того, як і попередні нексуси гаджет не матиме слота для карт пам’яті microSD, а об’єм внутрішньої пам’яті буде обмежений 8 або 16 гігабайтами, що не можна назвати достатнім для флагманського смартфону. Батарея, нібито, буде незнімною, зате пристрій підтримуватиме безпровідну зарядку.

Як це люблять в Google, ніяких кнопок на передній панелі апарату не буде, обмежаться їх екранними замінниками. Дизайн в порівнянні з Optimus G також буде модифікований. В якості операционки буде використаний Android нової версії 4.2 – поліпшеною і допрацьованою Jelly Bean.

Гуглофони з серії Nexus відрізняються від інших смартфонів на базі Android використанням чистого призначеного для користувача інтерфейсу мобільної операционки, рівно в тому вигляді, в якому його розробили в Google. У інших моделях виробники міняють зовнішній вигляд і, частково, функціонал операційної системи.

Перший еталонний Android- смартфон під брендом Nexus – Nexus One – випустила в січні 2010 року HTC. Пристрій використав найновішу на той момент версію мобільної платформи Google – 2.1. Його наступників в грудні 2010-го(Nexus S, Android 2.3) і листопаді 2011 року(Galaxy Nexus, Android 4.0) випустила Samsung.

Як, у свою чергу, повідомляє з посиланням на неназвані джерела сайт Androidandme, Nexus від LG може виявитися не єдиним гуглофоном з чистою версією Android. Google змінила правила гри і тепер свої нексуси може випускати будь-який виробник, за умови, що їх характеристики відповідають встановленим розробниками Android вимогам. Не виключено, що свою версію смартфону Nexus з Android 4.2 випустить і Samsung.

This entry was posted in Зазирнемо у майбутнє. Bookmark the permalink.

Comments are closed.