WoW – перший універсальний об’єктив для iPhone

Стандартна камера в iPhone досить непогана, для більшості користувачів її цілком достатньо. Тим не менш, деякі люди хотіли б робити на свій мобільник більш цікаві знімки. Спеціально для них випущений недорогий і мініатюрний об’єктив WoW, робить фотографії з телефону куди більш якісними.

Слід зазначити, що знімні лінзи для iPhone випускалися і раніше. Проте, всі вони були досить громіздкими, повноцінно користуватися телефоном з встановленим на ньому об’єктивом було незручно. А ось лінзи Wow досить мініатюрні, щоб не завдавати помітних незручностей, пише Gizmag.

Wow – це модуль з декількома об’єктивами, що змінюють один одного по колу. Перший об’єктив робить камеру смартфона ширококутної, збільшуючи радіус зйомки на 30 відсотків. Другий – це макро-лінза, призначена для наближення і збільшення зображення. Третій покращує якість зображення і створює ефект розмиття руху. І, нарешті, четвертий призначений для оптичного виньетирования (зменшення яскравості зображення до країв).

Дизайн пристрою дуже простий – перемикання між режимами здійснюється за допомогою повороту спеціального диска пальцем. Лінза прикріплена до одягаються на смартфон чохла, який додає до габаритів iPhone всього чотири міліметри.Розробники WoW також випустять супутнє додаток під назвою eZoom. Воно дозволить зробити шестиразове масштабування зображення без втрати якості.

В даний час проект збирає інвестиції на Kickstarter. Перші покупці зможуть придбати лінзи за 50 доларів, що запізнилися доведеться викласти 80 доларів. Також у продажу є комплект зі штативом для iPhone, який обійдеться в 105 доларів.

Проте, слід пам’ятати, що навіть найкраща лінза такого роду не перетворить iPhone в повноцінний фотоапарат. Розмір матриці в пристрої невеликий, так що якість знімка з телефону, на який одягнена спеціальна лінза, все одно ніколи не зрівняється з фотографіями навіть сучасних аматорських камер.

This entry was posted in Розробники пропонують. Bookmark the permalink.

Comments are closed.