Windows 8 виявилася нецікавою

Користувачі виявляють набагато меншу цікавість до нової операційної системі Windows 8, чим до Windows 7 в 2009 році. Згідно аналітичної компанії Net Applications, ранню бета-версию або складання вісімки, що потрапило в Мережу, встановило в п’ять разів менше чоловік, ніж три роки тому.

У вересні 2012 року на Windows 8 працювали 0,33% усіх ПК, або 33 з кожних 10 тисяч. Для порівняння, до кінця вересня 2009-го, за декілька тижнів до релиза Windows 7, сімку використали 1,64% машин, або 164 з 10 тисяч, говориться в доповіді. Як пише ComputerWorld, деякі компанії відмовляють своїх клієнтів від установки Windows 8, оскільки, за їх прогнозами, вона набере не більше 20-25% в корпоративному секторі

Windows 8 була анонсована в червні 2011-го. З вересня Microsoft виклала в Інтернет декілька тестових складок вісімки, а 1 серпня було оголошено, що ОС досягла стадії RTM(Release to Manufacturing). Користувачі зможуть купити Windows 8 починаючи з 26 жовтня.

Проте, ці дані не означають, що старт Windows 8 виявиться неуспіхом. По-перше, в звіті не говориться про пристрої, які поставлятимуться разом з новою ОС. По-друге, активнішому переходу на вісімку Microsoft може допомогти промоакция для власників трьох попередніх версій Windows(XP, Vista і Windows 7). Для них ціна на Windows 8 буде безпрецедентно низькою – 40 доларів. Пропозиція буде дійсна до 31 січня 2013 року.

Windows 8 стане першою операційною системою з віконного сімейства, яку можна буде запускати практично на будь-яких апаратах – ПК, ноутбуках, а також на планшетах. Всього будуть доступні чотири різні версії нової ОС : звичайна Windows 8, Pro для бізнес-користувачів, Enterprise для компаній і RT для пристроїв з ARM – чіпами.

This entry was posted in Револлюційні технології. Bookmark the permalink.

Comments are closed.