Втечу з HTC і Mirasol-дисплеї

З HTC біжать топ-менеджери. Весь останній рік тайванський виробник смартфонів знаходиться під пильними поглядами журналістів. При цьому в центрі уваги, в основному, виявляються не нові продукти, а негаразди в компанії – збої поставок флагмана HTC One і постійно скорочується прибуток.

Останнім часом до цього додався масовий вихід високопоставлених співробітників. Як пише техноблог The Verge з посиланням на власні джерела, близькі до компанії, в Сіетлі – саме там знаходиться штаб-квартира HTC в Північній Америці – ніхто не хоче йти до них на роботу, оскільки компанія знаходиться в стані «вільного падіння, яке неможливо зупинити ».

І це, судячи з усього, не порожні слова – за останні три місяці HTC позбулася відразу декількох топ-менеджерів в Азії, США і Європі. Минулого тижня компанію покинув головний менеджер по продуктах Коджи Кодера, який відповідав за розробку модельного ряду смартфонів HTC. Незадовго до нього з HTC звільнилися віце-президент з глобальних комунікацій Джейсон Гордон, менеджер маркетингового напрямку глобальної роздробу Ребекка Роланд, директор з цифрового маркетингу Джон Старквезер і менеджер зі стратегії продуктів Ерік Лін.

Останній супроводжував свій відхід повідомленням у Twitter, яке навряд чи можна назвати патріотичним по відношенню до колишнього роботодавця: «Порада всім моїм друзям, які все ще працюють в HTC – звільняйтеся. Ідіть прямо зараз.Розумію, що це непросте рішення, але воно зробить вас набагато щасливіше – клянусь! »

На питання в коментарях, хто ж тоді буде робити «відмінні телефони», Ерік Лін відповів, що цим, ймовірно, будуть продовжувати займатися співробітники HTC не з числа його друзів. У середу стало відомо про ще одну відставку – HTC покинув керівник напрямку соціального маркетингу Даніел Лазарідес.

На тайваньскую компанію проблеми продовжують сипатися як з рогу достатку. Запуск флагмана HTC One поки не виправдовує очікувань керівництва компанії, незважаючи на позитивні рецензії, а смартфон HTC First з надбудовою Facebook Home ЗМІ і зовсім називають провалом – через місяць після запуску американський стільниковий оператор AT & T знизив ціну на нього зі 100 доларів до рекордних 99 центів.

Тим часом, головний конкурент тайванської корпорації, корейська Samsung, офіційно повідомила про подолання десятимільйонна порога продажів свого флагмана Galaxy S IV. Таких показників компанії вдалося добитися менш ніж за місяць. У той же час, HTC, як пише WSJ з посиланням на власні джерела, на сьогоднішній день вдалося реалізувати п’ять мільйонів смартфонів One, що також є хорошим результатом. Втім, чи достатньо тайванської компанії одного цього, щоб повернути собі колишні позиції, неочевидно. В іншому випадку, слідом за рядом топ-менеджерів компанію може покинути її співзасновник і голова Пітер Чоу. З чуток, він пообіцяв піти у відставку в разі провалу HTC One.

Qualcomm показав нові дисплеї Mirasol. Презентація пройшла на виставці SID Display Week у Ванкувері, де продемонстрували два дисплея – з діагоналлю в 5,1 дюйма c роздільною здатністю 2560 х 1440 пікселів (імовірно, для використання в смартфонах) і з діагоналлю 1,6 дюйма і дозволом 600 х 600 крапок ( для набирають популярність «розумних годин»).

Особливість дисплеїв Mirasol полягає в тому, що вони поєднують в собі переваги електронного чорнила і традиційних дисплеїв. Екран, виготовлений за такою технологією, може працювати без вбудованого підсвічування, використовуючи відбите світло. Колір забезпечується відображенням і заломленням на мільйонах крихітних мембран, з яких складається дисплей. Нові дисплеї Mirasol відрізняє рекордно висока щільність пікселів – 577 на дюйм. Для порівняння, цей показник дисплея Retina на iPhone 5 складає 326 ppi, а у AMOLED-дисплея Samsung Galaxy S4 – 441 ppi.

Слабка сторона Mirasol – передача кольору. Оскільки екран працює в відбитому світлі, точність відтінків залежить від характеру освітлення, що не кращим чином впливає на насиченість кольору. Інша особливість дисплея, яку виявила наша програма під час тестування пристрою з ним – частота оновлення картинки під час програвання відео не перевищує 15 кадрів в секунду, в той час як для нормального сприйняття людським оком цей показник повинен бути не менше 24 кадрів в секунду, як в кіно. Чи вдалося виробнику вирішити це проблему, невідомо, але ці недоліки легко компенсується рекордно низьким енергоспоживанням. За даними виробника, дисплеї Mirasol споживають в шість разів менше енергії, ніж LCD. Крім того, екран однаково чітко виглядає в тіні і на яскравому сонці.

Хоча вже зараз на ринку є кілька планшетів з екранами Mirasol, їх масового виробництва, швидше за все, доведеться чекати близько двох років – Qualcomm нещодавно закінчила будівництво фабрики. Про серйозність намірів компанії говорить обсяг інвестицій – близько двох мільярдів доларів. Також очікується, що Qualcomm ліцензуватиме свої Mirasol-технології стороннім виробникам.

This entry was posted in Розробники пропонують. Bookmark the permalink.

Comments are closed.