ВКонтакте обзавелася функціоналом Instagram

Російська соцсеть ВКонтакте навчилася обробляти завантажені в неї зображення. Користувачі зможуть накласти на фотографії фільтри, обрізувати їх і поекспериментувати з різкістю. В найближчому майбутньому з’явиться і мобільна версія редактора.

Щоб скористатися новою функцією, користувач повинен вибрати під фотографією опцію редагувати. Після цього з’являться мініатюри із зображенням собаки, кожна з яких показує дію певного фільтру. Повзунком, розташованим усередині іконки з собакою, користувач може вибрати інтенсивність накладеного ефекту.

Слід зазначити, що на відміну від Instagram фоторедактор ВКонтакте дозволяє відновити оригінал фотографії. Для цього досить натиснути відповідну кнопку.

Очевидно, вже в найближчому майбутньому функція швидкого редагування зображень буде реалізована у вигляді окремого мобільного додатка аналогічного Instagram. 19 вересня ВКонтакте оголосила конкурс на створення мобільного застосування. Розробники повинні були встигнути створити програму для iPhone до сьомого жовтня. Очевидно, ці дії адміністрації ВКонтакте є відповіддю на придбання Facebook сервісу Instagram. Однією з небагатьох відмінностей фоторедактора Вконтакте від його зарубіжного прототипу стане можливість робити написи поверх зображення.

This entry was posted in Зазирнемо у майбутнє. Bookmark the permalink.

Comments are closed.