Вийшла нова версія Skype

Компанія Microsoft випустила шосту версію відеочату Skype для операційних систем Windows і Mac OS X. Особливістю шестірки стала глибша інтеграція з соціальними сервісами. Тепер в систему можна входити за допомогою аккаунтів в Facebook або сервісах Microsoft, говориться у блозі Skype.

Ті користувачі Skype 6, у яких є облікові записи в Hotmail, Outlook.com і Windows Live Messenger, можуть обмінюватися один з одним миттєвими повідомленнями. У версії для власників комп’ютерів Mac з’явилася підтримка Retina – дисплеїв і можливість відкривати відразу декілька вікон чату. Також Skype був перекладений шість мов – тайську, хорватську, словенську, сербську, каталанский і словацький.

Skype 6 для ПК вийшла незадовго до релиза ще однієї версії, оптимізованої під сенсорний інтерфейс Modern в операційній системі Windows 8 і RT. Після установки програма показується в якості живої плитки на робочому столі. На ній відображаються пропущені дзвінки, нові повідомлення і інші повідомлення. Сенсорний Skype постійно працює у фоновому режимі.

Володарі RTM – версії Windows 8 можуть встановити додаток з Windows Store вже зараз. Нагадаємо, що сьогодні на заході в Нью-Йорку буде оголошено про запуск Windows 8 і її версії для планшетів(RT). Завтра, 26 жовтня, вісімка і планшет Microsoft Surface поступлять у відкритий продаж.

This entry was posted in Хай-тек серед нас. Bookmark the permalink.

Comments are closed.