Вигнутий смартфон від LG і ноу-хау Vicarious

LG розкрила характеристики вигнутого смартфона. Корейська корпорація випустила офіційний прес-реліз зі специфікаціями LG Flex. На початку місяця власний смартфон із зігнутим дисплеєм показав конкурент LG Samsung.

«Гнути» смартфони дозволяє технологія виробництва OLED-дисплеїв на пластиковій підкладці замість скляної. І у Samsung, і у LG є окремі підрозділи, відповідальні за виробництво таких екранів.

Анонс LG не став сюрпризом. Всі чутки про апарат, які просочилися в пресу раніше, підтвердилися. На відміну від Samsung Galaxy Round апарат зігнутий по горизонтальній осі, як уточнюють в LG, «по контуру обличчя».

Діагональ дисплея LG Flex становить 6 дюймів при дозволі 1280 x 720 пікселів. Гаджет працює під управлінням Android 4.2.2 Jelly Bean, а за продуктивність відповідає процесор Qualcomm Snapdragon 800. Смартфон отримав 2 ГБ оперативної пам’яті, 32 ГБ вбудованої пам’яті і 13-мегапіксельну камеру. Під нею розташовані кнопки управління, запозичені у іншої моделі LG G2. Важить LG Flex 177 грамів.

В LG окремо наголосили, що в смартфоні вперше застосована технологія пошарового виробництва акумуляторів Stack & Fold – вона дозволяє батареї гнутися і заповнювати простір усередині апарату. Заявлена ємність батареї при цьому така ж, як у флагмана HTC One S – 3500 мАг.

Ще одна інновація – особливе еластичне покриття задньої сторони корпуса, яке в компанії охрестили «самозажівляющімся» і порівняли з незвичайними здібностями персонажа коміксів Marvel Росомахи. Як стверджують в LG, неглибокі подряпини, які набуває будь-який апарат в процесі експлуатації, зникають з нього самі собою.

Сценарії використання незвичайної форми телефону поки що вкрай обмежені. Хитнувши гаджет, його можна вивести з режиму сну, а також викликати меню додатків. У компанії також стверджують, що вигнутий дисплей посилює враження від перегляду відео та ігор.

Як відзначають експерти, LG Flex, як і аналогічний апарат від Samsung, поки в першу чергу експериментальні пристрої першого покоління, і в обох компаніях навряд чи будуть серйозно вкладатися в їх маркетинг. Як і Samsung Galaxy Round, LG Flex спочатку з’явиться тільки на внутрішньому ринку, в Кореї. Це станеться в листопаді. У той час як в Samsung про появу свого апарату в інших країнах промовчали, в прес-релізі LG кажуть, що деталі щодо зарубіжних ринків будуть оголошені пізніше. По всій видимості, це означає, що LG Flex все ж можна буде купити за межами Кореї.

Вчені навчили комп’ютер прикидатися людиною. Американська дослідницька компанія Vicarious створила комп’ютерний алгоритм, який успішно виконує 90% завдань CAPTCHA.

CAPTCHA – одна з версій тесту Тьюринга, який дозволяє відрізнити людину від робота. Суть полягає в тому, що користувачеві, як правило, пропонується розшифрувати кілька спотворених буквених або цифрових символів, представлених у вигляді зображення. CAPTCHA використовують соцмережі, інтернет-магазини, платіжні системи – будь-які сервіси, які захищаються від спаму.

Дослідники навчилися обманювати CAPTCHA в ході роботи над масштабним проектом по створенню штучного інтелекту.Це, за їхніми словами, перший прорив: застосування нового алгоритму дозволяє комп’ютеру обробляти візуальну інформацію так само, як це робить людина.

Обійти CAPTCHA вдавалося і раніше, проте, як відзначають в Vicarious, попередні рішення представляли собою «хакі», але не були застосовні на системному рівні. Підхід Vicarious в корені відрізняється: він використовує не окремі слабкі місця тесту, а вчить комп’ютер інакше сприймати інформацію. Як саме це відбувається, дослідники не говорять. Треба відзначити, що поки програма розпізнає тільки латинський алфавіт і арабські цифри. Вирішити кириличну CAPTCHA у неї не вийде.

Як зазначив в інтерв’ю ресурсу Mashable творець CAPTCHA Луїс Ван Анн, навіть якщо в Vicarious дійсно навчилися справлятися з буквено-цифровими зображеннями, їх можна легко замінити іншими картинками або анімацією. Тест Тьюринга втратить сенс, тільки коли буде створено повноцінний штучний інтелект. Втім, на думку знаменитого винахідника, футуролога і співробітника Google Рея Курцвейла, це може статися вже в 2029 році.

This entry was posted in Розробники пропонують. Bookmark the permalink.

Comments are closed.