Вигляд планшета Nexus 10 набуває рис

Google випустила планшет Nexus 7 в липні, а тепер, якщо вірити чуткам, готує до нього сиквел у вигляді моделі з діагоналлю екрану 10 дюймів. Плани по створенню великого брата компанія не підтверджує, проте на користь його існування говорить все більше витоків.

Блог Gizmag, грунтуючись на інструкції, що нібито випадково потрапила в Мережу, до новинки, склав макет пристрою. Журналісти не виключають, що керівництво, що потрапило в Інтернет, цілком може виявитися підробкою. Якщо це так, то комусь довелося докласти багато зусиль, щоб воно виглядало як сьогодення.

На сторінках інструкції схематично зображений повнорозмірний планшет з двома камерами, а на верхню частину задньої кришки нанесена чорна смуга Вважають, що виробником нового Nexus виступить Samsung. Планшетнику приписують високочіткий(299 пікселів на дюйм) 10,1-дюймовий екран з дозволом 2560х1600. Це означає, що картинка на дисплеї у Nexus 10, якщо його назвуть саме так, буде чіткіший, ніж у нового iPad(264 ppi).

Очікується, що про новий Nexus – планшет буде оголошено в понеділок, 29 жовтня, на прес-конференції в Нью-Йорку. Окрім 10-дюймового планшетника, Google може показати 32-гігабайтну версію пігулки Nexus 7, а також четвертий по рахунку Nexus – смартфон виробництва LG.

This entry was posted in Хай-тек серед нас. Bookmark the permalink.

Comments are closed.