Відміна мобільного рабства настає навесні

У листопаді уряд розгляне законопроект про збереження номера мобільного телефону при зміні компанії-оператора. Вдалося домовитися про основні положення законопроекту. Передбачається, що можливість переносити номер з’явиться з 1 березня 2014 року, – пояснив віце-прем’єр Аркадій Дворкович.

Питання зміни оператора зі збереженням колишнього телефонного номера в межах усієї країни додатково пропрацює, відмітив Дворкович. Поки ж можна буде поміняти компанію стільникового зв’язку, але зберегти свій номер стільникового телефону в межах однієї зони, повідомляє ІТАР-ТАРС.

Законопроект передбачає, що за перехід від одного оператора до іншого може стягуватися оплата. При цьому рівень оплати не повинен перевищувати встановлений урядом рівень. На думку Аркадія Дворковича, вартість перенесення номера мобільного телефону на сим-карту іншого оператора зв’язку не повинна перевищувати 100 рублів.

Для надання цієї послуги буде створена спеціальна база даних, яку вестиме уповноважений орган виконавчий владі з можливістю аутсорсинга.

Фінансування поступатиме з Фонду універсального обслуговування. Поточна експлуатація фінансуватиметься як стільниковими операторами, так і фондом, – додав віце-прем’єр російського уряду.

This entry was posted in Револлюційні технології. Bookmark the permalink.

Comments are closed.