Весняна міграція. Як перейти з Android на iPhone

Нещодавно ми публікувалі материал про Преимущества Android-смартфонів перед iPhone. Втім, среди Користувачів «роботів» теж є Чимаев тих, хто, навпаки, заміслюється про міграцію на конкуруючу операційну систему. Тепер же Спробуємо розібратіся, чим хороший гаджет Apple.

Якщо не брати до уваги флагманом по порівнянній ціні, iPhone віпереджає середній Android-смартфон за багатьма параметрами. До них віднесемо Retina-дисплей, якість Збірки, матеріали, фотосенсор. Кілька днів тому Apple зняла новий рекламний Відеоролик, в якому головний акцент Зроблено самє на камеру: «кожен день на iPhone робиться более фотографій, чем на будь-яку іншу камеру». Слова компании підтверджує статистика Flickr. П’ятірка найпопулярнішіх камер среди Користувачів хостингу Виглядає так (в порядку убування): iPhone 4S, iPhone 5, iPhone 4, Canon EOS 5D Mk II, Canon EOS 7D.

Інший важлівій фактор на Користь Apple – розвинено «екосистема» и сумісність продуктов. Придбані через iTunes фільми, ТБ-серіали, подкасти, музику, Додатки, книги, можна запускаті на різніх i-прибудований; транслюватімуть контент за протоколом AirPlay; сінхронізуваті документи, контакти, календар с помощью сховище iCloud и много Іншого. Если вдома у вас Вже є планшетник iPad, комп’ютер Mac, приставка Apple TV, можна пріпустіті, что Наступний кроком стане покупка iPhone.

У січні асортимент Додатків Google Play перевіщів такий у App Store (800 000+ проти 775 тисяч). Втім, якість очень багатьох програм для Android залішає бажати Краще, и в ньом всегда є шанс нарватіся на вірус. На Відміну Від Google, Apple зберігає над власним магазином жорсткий контроль и пускає в него только ті програми, Які пройшли Суворов перевірку цензорів.

iOS НЕ схільна до такой Сильної фрагментації, як Android. Купивши iPhone / iPod / iPad, можна буті Впевнений, что ВІН оперативно получит новітню версію прошивки. Кроме того, початківцям освоїті iOS набагато легше.

Отже, свои достоїнства и Недоліки є у кожної платформи. Если ж Android-смартфон вам Раптена припавши до душі, и ві задуматися про «переїзд» на iPhone, вісь что нужно знаті.

• При міграції на Інший телефон Перш за все Варто подбаті про перенесення найважлівішою информации – контактів. Если на Android ви корістуєтеся сервером сінхронізації (а в більшості віпадків це так), відкрійте на «айфоне» настройки – «Пошта, адреси, календарі» – натісніть «Додати …» – віберіть Потрібний сервіс (например, Microsoft Exchange або Google) , а і введіть адресу и пароль.

Если ж вся контактна інформація зберігається локально, то спочатку нам буде нужно перенести ее на знімну SD-карту (або Внутрішній накопичувач, їх ваш смартфон їх НЕ підтрімує). Відкрійте програму «Контакти» на Android – натісніть на іконку з 3-тя точками в нижньому правому куті, віберіть «Імпорт / експорт», а потім – «Експорт на накопичувачі». Через Деяк годину вся інформація про контакти буде зібрана в одному-єдиному VCF-файлі. Скопіюйте его на ПК, зайдіть в Gmail.Натісніть «Контакти» (під логотипом Google), а потім – «Імпорт контактів …» (у правому стовпчики). Вкажіть шлях до VCF-файлу на жорсткий диск и натісніть «Імпорт». Тепер ви можете сінхронізуваті контакти з обліковим записом Google, як показано в Першому кроці.

• З перенесенням мультимедіа все простіше. Підключіть Android-смартфон до ПК як знімній накопичувачі – відкрійте «Провідник» (на Windows) або Finder (на OS X) – зайдіть в папку DCIM – віберіть фотографии, музику и відеоролікі, Які нужно Імпортувати. Можна скористати Поиск по всьому пристрою, если нужно Зберегти якісь JPG – або MP3-файли з окремим Додатків. Тепер залішається только «залита» всю інформацію на iPhone с помощью iTunes, iTools або Іншого менеджера.

Важліво, что iPhone вміє програваті только відео в mp4 / m4v. На Відміну Від Android, ВІН НЕ розуміє Такі Популярні формати відео, як avi, mkv, wmv и ін. Чи не вдаючися «джейлбрейк» и не конвертуючі ролики по кілька годин, проблему можна вірішіті установкою стороннього плеєра, например AVPlayer за 99 рублей.

• iOS, операційна система для iPhone, підпорядковується строгим правилам Apple. У порівнянні з Android, в початкових варіанті платформа не дает доступу до файлової системи, що не дозволяє віносіті на екран віджеті, забороняє встановлюваті Системні утіліті и будь-які інші програми, кроме як з офіційного App Store. Це обмеження можна обійті, зроби «джейлбрейк» – тобто провести програмнного процедуру «злому» прошивки. Про плюси и мінусі цього методу (з прікладеною Інструкцією) ми міркувалі в іншій статті.

• Android сильно «зав’язав» на сервісах Google. Если ви до них звіклі, то перейти на iPhone НЕ Важко: та ж пошта Gmail, карти Maps, сховище Google Drive и інші Вже давно Присутні в App Store.

• За перенесення Даних Facebook, файлів Dropbox, блокнотів Evernote, фотографій Instagram, ToDo-Списків хвілюватіся НЕ нужно. «Хмарні» сервіси зберігають всю інформацію в онлайні и відкрівають доступ до неї з будь-которого сумісного пристрою.

• Програми, розроблені під Android, несумісні з iOS. А значить, если ви купили програму в Google Play, придется це сделать знову. Запам’ятовувати список Встановлення ПЗ НЕ нужно. Просто зайдіть на play.google.com/store, підведіть курсор мишки до «Ще» и натісніть «Особисте». Вам буде показань список всех наявний програм на Android-смартфоні, а такоже тихий, Які були на ньом Ранее. Тепер відкрійте App Store и пошукати аналоги.

Оглядів iOS-Додатків регулярно Виходять на Вестях.Хайтек. Ось деякі з останніх:

• Халява, прийди! Чесні Способи безкоштовно завантажуваті iOS-Додатки
• Труба зовет! Огляд кращих будільніків для iPhone
• Позаштатний поиск. Гід по додатка для iPad и iPhone
• Всі брешуть. Огляд кращих iOS-Додатків станом на 1 квітня
• Sunrise. Все життя в одній Програмі-календарі

Новачкам Рекомендуємо приступати до читання зі статті «iPhone для ‘чайників’: з чого почату». Щоб буті в курсі останніх новин, такоже підпісуйтесь на наш Twitter и паблік «ВКонтакте».

This entry was posted in Розробники пропонують. Bookmark the permalink.

Comments are closed.