Valve готується представити шолом віртуальної реальності

Плани студії Valve, відомої по серії 3D-шутерів Half-Life, Left 4 Dead і Team Fortress, на майбутнє не обмежуються розвитком сімейства Steam Machines, куди входять недавно анонсована ігрова приставка, контролер Steam Controller і геймерская «операційка» SteamOS. Компанія зізналася, що в січні 2014 року його розповість про шолом віртуальний реальності, який буде сумісний з сервісом Steam.

Valve представить гаджет в рамках Steam Dev Days – конференції для розробників. «Ми з’ясували, на що буде здатне доступне залізо віртуальної реальності через пару років, і зробили прототип такого пристрою, який доставляє приголомшливий досвід», – йдеться в описі заходу на сайті Valve. Сесія, яку проведе співробітник компанії Майк Абраш, називається «Що VR (віртуальна реальність – прим. Ми) може, повинна і майже точно зможе робити через два роки».

У минулому Абраш, який почав працювати на Valve в 2011 році, складався в команді по розробці Quake і інших популярних ігор. Під час одного з інтерв’ю 2012 року він заявив, що «ми знаходимося тільки на самому початку ери VR-ігор».

Великі компанії зацікавилися пристроями віртуальної реальності після недавнього успіху проекту Oculus Rift, який зумів залучити через Kickstarter 2,5 мільйона доларів. Шолом, який дозволяє максимально глибоко зануритися в ігри, повинен з’явитися в 2014 році. Valve підтримує цей проект: у березні вона додала підтримку Oculus Rift в Team Fortress 2, а в травні – в бета-версію Half-Life 2.

Згодом 3D-шолом може вийти і для консолі PlayStation 4, нещодавно надійшла в продаж. Кажуть, що компанія Sony протестувала такий аксесуар в гоночному симуляторі DriveClub. З його допомогою, наприклад, геймери можуть оглядатися всередині салону автомобіля. Можливо, що компанія представив шолом в наступному році.

Джерела: PCWorld, Geek.com

This entry was posted in Розробники пропонують. Bookmark the permalink.

Comments are closed.