Убого, недискусійно. Власник ВКонтакте видалив Невинність мусульман

Павло Дуров, засновник і власник соцсети ВКонтакте, подивився скандальний фільм Невинність мусульман і видалив його, не чекаючи судових рішень із цього приводу. Подивився гучну Невинність мусульман. Убого, малобюджетно, недискусійно. Видалив. Так він прокоментував своє рішення в Твиттере.

Зараз, через пошук мережі ВКонтакте по запитах Невинність мусульман і Невинність мусульман знаходяться лише відеосюжети різних телеканалів, присвячених цьому фільму, відмічає Інтерфакс.

В той же час, повідомляється, що генпрокуратура Росії побоюється загострення обстановки на Північному Кавказі із-за скандального фільму . Як повідомив сьогодні замначальника окружного управління відомства Олексій Васильков, виступи проти цієї антиісламської картини вже пройшли в одній з кавказьких республік. У якій саме, він не уточнив. Проте висловив думку, що заборона цього фільму в Інтернеті не ущемляє нічиїх прав, передає радіо Маяк.

Знятий в США, цей фільм вже спровокував хвилю агресії і нападу на американські дипломатичні місії у ряді мусульманських країн. 14-хвилинна стрічка з’явилася в Інтернеті 11 вересня 2012 року. Цього ж дня група ісламістів обстріляла і підпалила будівлю Генконсульства США в лівійському місті Бенгази. Тоді загинули четверо американців, у тому числі, посол Кріс Стивенс. Масові акції пройшли також в Судані, Марокко, Тунісі, на палестинських територіях.

Раніше повідомлялося, що генпрокуратура РФ звернулася до Тверського суду Москви з позовом про визнання відеоматеріалу екстремістським. Крім того, регіональним прокуратурам доручено забезпечити блокування доступу на сайти, що містять цей фільм.

Вимога прокуратури про заборону фільму буде розглянута Тверським судом Москви 1 жовтня. Між тим, представники низки країн звернулися до компанії Googlе, що володіє відеохостингом YouTube, з проханням заблокувати для їх жителів доступ до фільму про пророка Мухаммеді.

На даний момент доступ до YouTube вже закритий в Судані, Бангладеш і Пакистані. У Ірані заблоковані пошукова система Google і поштова служба Gmail.

This entry was posted in Хай-тек серед нас. Bookmark the permalink.

Comments are closed.