У Windows 8 можуть повернути кнопку «Пуск»

У Windows 8.1, також відому як Windows Blue, Microsoft може повернути звичну кнопку «Пуск». Після завантаження операційна система також зможе переходити відразу в режим робочого столу, минаючи «плитковий» інтерфейс, що зробить її більш схожою на традиційні версії Windows.

Не так давно в Мережу «витекла» збірка оновленої Windows 8. Вивчивши її програмний код, фахівці прийшли до висновку, що Microsoft має намір повернути в систему кнопку «Пуск» і реалізувати можливість завантажуватися безпосередньо на робочий стіл. Правда, саме в цій збірці дані функції поки не реалізовані.

По всій видимості, компанія пішла на поводу у думки користувачів: відсутність кнопки «Пуск» і необхідність постійно вибирати відповідну плитку для переходу на робочий стіл зазнали критики з боку користувачів.

Очікується, що оновлення привнесе безліч косметичних змін в «вісімку». По-перше, Microsoft розширить число допустимих розмірів «плиток», які можна виносити на робочий стіл. Їх можна буде зменшувати до 1/4 від стандартного розміру, а також збільшувати в чотири рази. По-друге, режим прикріплення до екрану (Snap View) почне підтримувати до 4-х додатків одночасно, а кожна програма зможе займати половину екрану.

Ще одне нововведення торкнеться нової панелі Personalize на робочому столі, яка висувається при підведенні курсора до куті екрана. З меню персоналізації можна буде вибрати «шпалери», змінити акцентне колір і фон. На вкладці «Пристрої» (Devices) панелі Charms Bar, перед «Печаткою» (Print) і «Проектором» (Project), з’явиться режим «Грати» (Play). Нова вкладка «Поділитися» (Share), ймовірно, буде призначена для швидкої публікації в соцмережах.

Крім того, Blue почне підтримувати нові жести управління. Наприклад, провівши пальцем знизу вгору, перебуваючи на стартовому екрані, користувачі зможуть вивести список всіх додатків. Також Blue поповниться новими програмами. До їх складу увійдуть будильник, диктофон, калькулятор і відеоредактор Movie Moments. Браузер Internet Explorer буде оновлено з 10-ї до 11-ї версії (у чому суть змін – поки неясно).

Найімовірніше, Windows 8.1 буде поширюватися безкоштовно в якості апдейта для Windows 8. Всі власники поточної версії ОС зможуть оновитися до 8.1. Імовірно Windows Blue вийде в серпні.

This entry was posted in Розробники пропонують. Bookmark the permalink.

Comments are closed.