У Google Now з’явився самонавчальний конкурент

Sherpa – це безкоштовний додаток для iOS, яке допоможе організувати і структурувати життя користувача. Воно спланує зустрічі, прокладе маршрут пересування, запам’ятає важливі локації і так далі. Головна «фішка» програми – самонавчання.

Насправді, подібних сервісів досить багато, проте Sherpa вигідно відрізняється від конкурентів – вона вміє передбачати вчинки і бажання користувача, дає поради, не чекаючи питання. Незважаючи на це, додаток зовсім набридливу, воно не дозволяє собі завалювати людини малозначущими повідомленнями.

Передбачати бажання користувача програма буде за допомогою геолокації, записів у календарі, відомостей про раніше відвіданих місцях та іншої інформації. Система навіть уміє витягувати з електронних листів ключову інформацію, складаючи своєрідний короткий дайджест вхідної кореспонденції користувача.

Стартап був заснований колишнім співробітником Google Біллом Фереллом. Проект зумів отримав 1,1 мільйона доларів від великих венчурних фондів, таких як Google Ventures, Andreessen Horowitz і інших. В даний час програма знаходиться в режимі закритого бета-тестування, проте чекати виходу програми залишилося вже недовго.

Додаток вміє бронювати квитки на літаки, номери в готелях, замовляти таксі і багато іншого. Творці програми вже уклали договір з однією з кав’ярень, так що користувачі Sherpa зможуть, перебуваючи неподалік від кафе, вибрати столик і Зробити замовлення. Коли клієнт дійде до місця, все вже буде готово, так що попити кави вдасться куди швидше.

Як відзначають журналісти CNET, додаток корисно не тільки тим, що підтримує багато нових функцій, а й тим, що відмовилося від всіх надмірностей. Наприклад, Sherpa не рекомендує ресторани, не присилає релевантні заголовки статей, не публікує результати футбольних матчів і так далі. Завдяки цьому, більшість повідомлень програми несуть значущу інформаційне навантаження.

Більш того, Sherpa не стараються підпорядкувати весь розпорядок дня користувача виключно планом, складеним в календарі, як це роблять інші подібні стартапи. «Життя – це не тільки календар. Календарі, звичайно, корисні для людей деяких професій, але далеко не для всіх. Я б хотів, щоб мій телефон говорив мені: ‘Гей, Білл, забий на розклад, тобі потрібно ось це!’ Таким чином, додаток буде не занудним секретарем, а другом і помічником », – зазначив Ферелл.

По всій видимості, додатки стане першим сервісом, здатним стати повноцінною альтернативою Google Now, доступного на платформі Android. Як зазначає Google, Apple штучно затягує процес розгляду Now, так що програма як і раніше недоступна в App Store. У цих умовах у Sherpa є унікальний шанс завоювати популярність на «яблучної» платформі.

This entry was posted in Розробники пропонують. Bookmark the permalink.

Comments are closed.