У Apple назвали подряпини на iPhone 5 нормою

Одним з головних недоліків нового iPhone 5, на думку багатьох користувачів, стала швидка втрата зовнішнього вигляду із-за покриття, що стирається на гранях, і подряпин. У Apple відреагували на скарги, заявивши, що це нормально.

Проблему з покриттям бічних граней і задньої кришки, характерну головним чином для iPhone 5 чорного кольору, відмічав багато хто. Про неї писали і журналісти-оглядачі в перших оглядах гаджета, і що купили новинку, відстоявши величезні черги, користувачі. Багато хто навіть вирішив повернути смартфон в магазин або поміняти на білу модель, на якій що з’являються практично відразу ушкодження не так помітні.

Прес-служба Apple не коментувала ці повідомлення, тому користувачі вирішили звернутися безпосередньо до керівництва компанії. Раніше нині покійний Стів Джобс іноді особисто відповідав на подібні листи(наприклад, порекомендувавши тримати правильно iPhone 4, що втрачає мережу).

Напередодні його приклад наслідував старший віце-президент Apple Філ Шіллер. Хтось Олексій запитав його в листі, що робити із сколами, подряпинами і відмітинами, що з’являються на чорному iPhone 5, і чи не планує Apple якось виправити свою недоробку.

Відповідь Шіллера була лаконічна. Алекс, будь-який продукт з алюмінію може дряпатися або облуплюватися в процесі використання, оголяючи свій природний сріблястий колір. Це нормально, – написав топ-менеджер компанії. Як передає блог 9to5mac, його фахівці перевірили службову інформацію в пересланому виданню листуванні і можуть підтвердити, що відповідь дійсно прийшла з адреси schiller@apple.com.

This entry was posted in Зазирнемо у майбутнє. Bookmark the permalink.

Comments are closed.