У Amazon знову зламалася хмара

Інтернет-користувачі в понеділок втратили доступ до Foursquare, Pinterest і іншим сервісам із-за збою в роботі одного з центрів обробки даних Amazon на півночі Вірджинії, який надає послуги хмарних обчислень бізнес-клієнтам.

Збій стався в дата-центре в штаті Вірджинія приблизно опівдні за місцевим часом. Як повідомили в компанії, збій стався в підсистемі серверів, обслуговуючих сервіс Amazon Elastic Block Store(EBS), склад популярнішого Amazon Elastic Compute Cloud(EC2), що входить, пише Звістці Економіка.

Підсистема ECB, що вийшла з ладу, працює усередині Amazon EC2 і надає дискове виробництво для хмарних проектів. Невеликі проекти можуть обійтися власним невеликим сховищем EC2, тоді як для великих проектів компанія пропонує виділене сховище ECB.

Зараз проблема усунена, але багато EC2- сайти, розміщені у вказаному дата-центре, як і раніше працюють повільніше за звичайний. У Amazon відмовилися від коментарів і не стали уточнювати причину збою.

Дата-центр в Північній Вірджинії вже заробив собі погану славу: збої в роботі інфраструктури Amazon Web Services в цьому центрі відбувалися в червні і в квітні поточного року. Від помилок постраждали сервіси Netflix, Instagram, Pinterest і декілька інших.

This entry was posted in Револлюційні технології. Bookmark the permalink.

Comments are closed.