Twitter став платформою для науково-фантастичного експерименту

28 листопада відкриється перший Фестиваль наукової фантастики в Twitter. Метою заходу є показати світу иновационні підходи до манери оповідання.

Багато хто вважає, що соціальна мережа Twitter – це таке місце, де люди розповідають про з’їдене на сніданок або викладають фотографії своїх улюблених котиків. Проте деякі письменники сприймають цей майданчик в якості серйозної платформи для публікації літературних творів, повідомляє CNET.

Знаючи про це, соціальна мережа вирішила провести п’ятиденний фестиваль, присвячений науковій фантастиці. Захід почнеться 28 листопада. Упродовж фестивалю учасники практикуватимуться в креативних експериментах в оповіданні.

Починаючи з сьогоднішнього дня потенційні учасники можуть уявити організаторам свої ідеї про те, як Twitter може бути використаний в якості платформи для наукової фантастики. Розкажіть нам, як ви збираєтеся вкласти зміст у формат, існуючий в Twitter. Це може бути коротка історія, розбита на твити, або діалог між користувачами. Краще всього буде, якщо ви винайдете власну форму, незвичайну і незвичну, – написано у блозі соціальній мережі.

Як ви працюватимете в нашій глобальній платформі, в якій кожен користувач може втрутитися у вашу історію? Умова лише одне: ви зобов’язані укластися в п’ятиденний термін нашого фестивалю. Це означає, що ваш твір може публікуватися в Twitter впродовж усього часу проведення фестивалю, або, скажімо, впродовж години. Twitter заявила, що анонсує список авторів і порядок денний фестивалю 19 листопада.

This entry was posted in Хай-тек серед нас. Bookmark the permalink.

Comments are closed.